Timur Hz.Hüseyin'in Öcünü Nasıl Almıştır.

nr Timur Hz.Hüseyin'in Öcünü Nasıl Almıştır.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Bir Cuma 21 Mart 2014 - 8:49

TÜRKİSTAN EMİRİ BÜYÜK TÜRK HAKANI TİMUR, YEZİDİN VE MUAVİYE'NİN TÜRBELERİNİ YIKTIRMIŞTIR. EHLİBEYTİN ÖCÜNÜ ALAN TİMUR, YEZİD TARAFTARLARINI YOK ETMİŞTİR.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
EHLİBEYT DÜŞMANLARINA HAK ETTİĞİNİ YAPAN TİMUR VE YEZİDİN MEZARININ YOKEDİLİŞ HİKAYESİ
Timur, Suriye’ye girdiği vakit tellal çağırtmış.

timur_ehlibeyt.jpgTellallar Timur adına:
Ben Yezidiyim! Ne kadar Yezidi varsa ortaya çıksınlar! diye bağırmaya başlamışlar.

Yezidin soyundan gelenler, yezidin yolunda olanlar, sevinçle bir meydanda toplanmışlar.

Timur Yezidilere seslenmiş;
Ey Yezidiler demiş şimdi bana Yezid’in mezarını gösterin.

Timur, o kalabalıkla birlikte Yezid’in mezarına yürümüş. Ordusu da Timur’un arkasında. Şam’ın büyük mezarlığına gelmişler. Yezidiler büyük bir sevinçle Timur’a Yezid’in mezarını göstermişler.

Hükümdar, ordusundan bir kaç kişiye emir vermiş.
Açın demiş bu alçağın mezarını! Türbe halinde ziyaret edilen mezar yıkılmış. Aynı zamanda Muaviye'nin de mezarı yıkılmış.Açmışlar Yezidin kemikleri meydana çıkınca Timur, ordusuna dönmüş “Yezid denilen bu alçak, sevgili Peygamberimizin torunu olan Hz. Hüseyin efendimizi şehit etti. Sizler riyakar insanlar ona böyle gösterişli türbeler yaptınız. İslama çok büyük bir tefrika sokan bu adama hak etmediği değeri verdiniz. Bütün İslam Alemi asırlardan beri bu ikiliğin acısıyla sancılanıp duruyor.Şimdi benim ordumun her bir neferi gelerek bu Yezid’in mezarına işeyecektir” diye buyurmuştur. Askerler Timur’un emrini yerine getirmişler. DAHA SONRA YEZİDİN KEMİKLERİNİ YAKMIŞ VE KÜLLERİNİ KIZILDENİZ'E ATTIRMIŞTIR. (1401)

Türkdeğil Gürcüyüm Eşimde arap , şehide kelle anmaya yaygara diyen adamı, Türk Devletine Başbakan yapıp, Real Madrid'e Çukurca saldırısını siyah kol bandı taktırıp protesto ettiren Mesut'u, Alman vatandaşı olup, Alman milli takımına gittiği için hain ilan eden bir miletiz. Harikayız lan biz.Kanla alınan yurtları oyla sattık. İşgâl ordusunda aşçı olamayacak adamları, Türk yurdunda başbakan yaptık. ANLAYANA

"İslam'da ırkçılık yok" diyerek güya Türkçülüğü yermeye çalışanlar, aynı ırkın evlatlarını mezhep kavgasıyla birbirine kestiren dinci enternasyonellerdir.

[b]"Şu devletin başına Ulu bir Hakan geçtiği gün Diyarbakır'dan girip Tebriz'den çıkıcaz, sonra devlet güneydoğuya deniz getirdi diyeceksiniz, kan denizi.[/b]"

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yaş Yaş : 36
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5410
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ilteris.forum.st