SALDIM ÇAYIRA DEVLETİ!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default SALDIM ÇAYIRA DEVLETİ!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Bir Cuma 4 Nis. 2014 - 5:56

Dört gafil oturmuşlar, yerel seçimler öncesi Türkiye’nin Suriye’ye saldırması için nasıl bir senaryo gerekiyor, onu konuşuyorlar..

Konuşulanlara bakınca, bir zamanlar Yeşilçam’da zengin kız fakir oğlan senaryolarını yazanların, bu dörtlüden bin kat daha akıllı oldukları gün kadar aşikar.. Bir insan, olsa olsa bu dört herif kadar kıt akıllı olabilir..

Dış hukuk, savaş hukuku, siyasi ve askeri kültür olarak bakıldığında ise cehaletleri tam doruk noktasında.. Lafa bak! “Yapılan iş casusluk, yapanlar ağır şekilde cezalandırılacak” çok korkmuştur casuslar. Sevsinler seni!. Ceza neymiş, casus ölümü, bu işe başlarken peşinen kabul eden kişidir..Neyi biliyorsun ki bunu da bileceksin..Bu ülke ve bu düzen tefessüh etmiştir..Bu kadarla da kalmayacaktır..
TEK YOL TEK UMUT HEPAR

Osman Pamukoğlu
Hak ve Eşitlik Partisi
Genel Başkanı

Türkdeğil Gürcüyüm Eşimde arap , şehide kelle anmaya yaygara diyen adamı, Türk Devletine Başbakan yapıp, Real Madrid'e Çukurca saldırısını siyah kol bandı taktırıp protesto ettiren Mesut'u, Alman vatandaşı olup, Alman milli takımına gittiği için hain ilan eden bir miletiz. Harikayız lan biz.Kanla alınan yurtları oyla sattık. İşgâl ordusunda aşçı olamayacak adamları, Türk yurdunda başbakan yaptık. ANLAYANA

"İslam'da ırkçılık yok" diyerek güya Türkçülüğü yermeye çalışanlar, aynı ırkın evlatlarını mezhep kavgasıyla birbirine kestiren dinci enternasyonellerdir.

[b]"Şu devletin başına Ulu bir Hakan geçtiği gün Diyarbakır'dan girip Tebriz'den çıkıcaz, sonra devlet güneydoğuya deniz getirdi diyeceksiniz, kan denizi.[/b]"
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yaş Yaş : 35
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5396
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ilteris.forum.st

default Geri: SALDIM ÇAYIRA DEVLETİ!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Bir Paz 6 Nis. 2014 - 6:57

Camiden oy topladı Vatikan'ın piçleri,
Kilisede papazla açtılar oruçları,
Kötü yola düşerken memleketin açları,

Orospunun vergisi, imam doyurmayacak!
Demokratik düzeni Türkçü gençlik yıkacak.

Türkdeğil Gürcüyüm Eşimde arap , şehide kelle anmaya yaygara diyen adamı, Türk Devletine Başbakan yapıp, Real Madrid'e Çukurca saldırısını siyah kol bandı taktırıp protesto ettiren Mesut'u, Alman vatandaşı olup, Alman milli takımına gittiği için hain ilan eden bir miletiz. Harikayız lan biz.Kanla alınan yurtları oyla sattık. İşgâl ordusunda aşçı olamayacak adamları, Türk yurdunda başbakan yaptık. ANLAYANA

"İslam'da ırkçılık yok" diyerek güya Türkçülüğü yermeye çalışanlar, aynı ırkın evlatlarını mezhep kavgasıyla birbirine kestiren dinci enternasyonellerdir.

[b]"Şu devletin başına Ulu bir Hakan geçtiği gün Diyarbakır'dan girip Tebriz'den çıkıcaz, sonra devlet güneydoğuya deniz getirdi diyeceksiniz, kan denizi.[/b]"
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yaş Yaş : 35
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5396
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ilteris.forum.st

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön