Şeytanın aklına gelmez

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

default Şeytanın aklına gelmez

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Bir Perş. 17 Tem. 2014 - 19:10

Üsküdar Bahçelievler’deki site sakinleri, ilkokul yapılması için Milli Eğitim’e bağışladıkları arsaya İmam Hatip yapılacağını öğrenince ayağa kalktılar.

İstanbul Üsküdar’daki Ata2 Sitesi’nde oturanlar bölgede ilkokul yapılması için siteye ait araziyi Milli Eğitim’e 2011 yılında bedelsiz olarak verdi.

Ata2 Sitesi, Doktorlar Sitesi, Altınköy Sitesi ve bölgede oturanlar bağışladıkları arsaya yapılacak ilkokulun bu yıl açılmasını beklerken, okulun İmam Hatip yapıldığını öğrenince şaşkına döndüler.

Milli Eğitim, ilkokul yapılsın diye bağışlanan araziye İmam Hatip yapma kararı aldı.

Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın da Ata2 Sitesi'ni ziyaret ettiğini belirten mahalle sakinleri, konuyu Bakan'a ilettiklerini ancak kendilerine yardımcı olmadığını belirttiler.

Bağışladıkları araziye ilkokul yapılması için imza toplayan mahalle sakinleri, imzaları teslim etmek için dün Üsküdar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gittiler. Üsküdar Milli Eğitim Müdürü ise mahalleliye imam hatip yapılması için toplanan imzaları gösterdi. Müdürün gösterdiği imzaların mahalleliye ait atmadığını söyleyen mahalle sakinleri, İl Milli Eğitim Müdürü’nün ise bölgedeki okulla ilgili kendilerine "İmam hatip olması için her türlü mücadeleyi vereceğim" dediğini iddia ettiler.

İşte o okul inşaatında kareler:

Türkdeğil Gürcüyüm Eşimde arap , şehide kelle anmaya yaygara diyen adamı, Türk Devletine Başbakan yapıp, Real Madrid'e Çukurca saldırısını siyah kol bandı taktırıp protesto ettiren Mesut'u, Alman vatandaşı olup, Alman milli takımına gittiği için hain ilan eden bir miletiz. Harikayız lan biz.Kanla alınan yurtları oyla sattık. İşgâl ordusunda aşçı olamayacak adamları, Türk yurdunda başbakan yaptık. ANLAYANA

"İslam'da ırkçılık yok" diyerek güya Türkçülüğü yermeye çalışanlar, aynı ırkın evlatlarını mezhep kavgasıyla birbirine kestiren dinci enternasyonellerdir.

[b]"Şu devletin başına Ulu bir Hakan geçtiği gün Diyarbakır'dan girip Tebriz'den çıkıcaz, sonra devlet güneydoğuya deniz getirdi diyeceksiniz, kan denizi.[/b]"
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yaş Yaş : 35
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5396
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09

Kullanıcı profilini gör http://ilteris.forum.st

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön