¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü!

Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Empty Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü!

Mesaj tarafından GökBörü C.tesi 20 Ara. 2014 - 5:33

Ardahan'ın Damal ilçesinde yaşayan bir kişi bedelli askerlik parasını vermeyen babasını dövdü.
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! 1zfadh
Edinilen bilgiye göre, Burmadere köyünde yaşayan Ali Abbas S. (59), bedelli askerlik için istediği parayı vermeyen oğlu Şentürk S. (21) tarafından darp edildi. Ali Abbas S., cumhuriyet savcılığına giderek oğlundan şikayetçi oldu.

Ali Abbas S., “Oğlum benden bedelli askerlik yapmak için para istedi. Vermeyince de beni bu hale getirdi. Bedelli yasası çıktıktan sonra bana saldırmaya başladı. Ben 18 milyar nereden vereyim yavrum. Ben kendime bakamıyorum, banka borcum var, ondan sonra halka borcum var. 13 bin TL borcum var ve onu ödeyemiyorum. Ben kendi borçlarımı ödeyemiyorum, okuyan çocuğum var. O çocuğumu bile dövüyor” dedi.

Hastaneden darp edildiğine dair rapor aldığını belirten Ali Abbas S., “Doktorlar gözaltında çatlak olduğunu ve Erzurum’a gitmem gerektiğini söylediler. Ben de Erzurum’a nasıl gideyim, maddi durumum yok” diye konuştu.

Ali Abbas S., oğlunun evdeki eşyaların hepsini sattığını söyleyerek, “Eşyalarımı sattı, tavuklarımı sattı, tüplerimi sattı. Bir iş yaptığı yok, sağda solda ona buna parasız çalışıyor. Git diyorum bir yere işe gir, girmiyor. Askerliğini yap diyorum yapmıyor. Vicdani terk var diyor. Ben 22 yaşındaki adama nasıl bakayım. Beni borca düşürüyor, oradan buradan para alıyor. Borçlularda çocuğumun aldıklarını benden istiyor, bende param yok deyince beni dövmeye kalkıyorlar” diye konuştu.
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Azerba10
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Gencat10
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Pro1010
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! 617300
 Bedelli parası vermedi diye babasını dövdü! Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics