¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz

Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Empty Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz

Mesaj tarafından TRABZON61 Perş. 3 Mart 2016 - 4:47

91 Körfez savaşında 500.000 Kürde kapılarımızı açtık, bizim ekmeğimizi bölüştürdük; sonuç: 20.000 PKK'lı karşımıza çıktı 9.671 şehit verdik!
Vergi vermezler, yardım alırlar.
Fatura ödemezler, milletten keserler.
Uyuşturucu imalatı ve satışı yapar 'görmezden gelin' der.
Sınırı geçip kaçakçılık yapar, ' Bu benim ekmek param karışamazsın' der.
Asker polisle çatışır, öldürür mermisi bitince 'teslim oluyorum, insan haklarım var, bundan yararlanmak istiyorum ' der.
'Sınır ötesinde Kürtler ölüyor' der ama savaşmaya gitmez ve türklerin gitmesini ister.
'Cahilim, geri kaldım ' der, öğretmenleri öldürür, okul,dersane yakar
'Hastayım' der köyüne gelen doktoru öldürür,
Sözde 'İslam konferansı düzenler, kuran okutur. Sonra camiden çıkan imamları halkı uyandırıyor diyerek tek tek infaz eder.
'Yolumuz yok, devlet nerede.. ' der, yol yapan iş makinalarını yakar, mühendisleri öldürür.
Özgürlük' der, mahkeme basar, avukata, hakime, polise, askere pusu kurup sırtından vurur,
'Namus' der her türlü ahlaksızlığı yapar, 'Töre' adı altında anasını bacısı öldürür.
Resmi dilini bile öğrenmeye tenezzül etmediği devletten aş, iş, makam ister.
'Fakirim yoksulum' der ama inatla mantar gibi çoğalıp isyan ettiği devletin çocuklarına bakmasını ister
'Fakirim' der aşiret düğününde 20 kilo altınla görgüsüzlüğün dibine vurur.
Dağbaşına izinsiz ev yapar, yaşadığı yere otobüs ister, ilk yaktığı da o otobüs olur.
Hastalanınca hastaneye gider devletten kan ister, ilaç ister, bedava tedavi olur. Gider Kızlay kan verme aracını yakar
'Sıkıntın varsa, gel bir çare bulalım, biz kardeşiz, herkesin aynı sıkıntısı var, kardeşçe yaşayalım' denir, 'olmaz bu topraklar, hatta Türkiye bizim' diyerek ayaklanırlar.
Avrupa kaçak göçmenlerin gemisini bile batırıyor, ülkesine hiçbirini almıyor. 2 milyona yakın Kürdü ülkesine alan, barınak, aş iş veren Türkiye'nin askerine polisine saldırıp her yeri yakıp yıkıyor, hayatı durduruyorlar.
'Biz kardeşiz' derler Türk bayrağı yakarlar.
'Biz kardeşiz' derler Atatürk büstlerini yakar, yıkarlar.
'IŞİD düşmanınsa git kendin savaş 'dersin ülkeyi ayaklandırır, Atatürk büstünün kafasını kopartıp top oynarlar.
'Bak kardeş, biz bu toprakları kanla aldık, kanla veririz. Gel savaşalım 'dendiğinde 'Pis faşist, kafatasçı' derler.
Ben Kürdüm Kürt özgürlüğü için savaşıyorum derler, örgütün yarısına yakınını Ermeni doldurur. Köy basıp, vatanına sadık masum Kürtleri öldürür, kaçırır, tecavüz ederler.
'Biz kürtlerin temsilcisiyiz' derler, 'Hayır benim temsilcim değilsin' diyeni kurşuna dizerler.
'Silah bırakıyoruz, sınır dışına çıkıyoruz yolu açın' derler, o süreçte daha da güçlenip silahlanırlar.
'Ateşkes var' derler hergün her gece bir yere saldırıp, yol keserler, molotof atarlar.
Yakalandığında, sıkıştığında 'biz kardeşiz 'derler ama ne kadar Türk düşmanı ülke varsa onlara hizmet eder, işbirliği yaparlar.
Liderleri açıkça çağrı yaparak hepsini sokağa döker 'ayaklanın' der. Her yer yakılır, yıkılır, bankalar, marketler, kuyumcular, esnaf yağmalanır. Olaylar büyüyünce ertesi gün utanmadan arsızca, pişkince milleti aptal yerine koyarak ' Bunları yapanlar bizden değildir. Bunlar vandaldır, devletin provakatörüdür..' der
Bunlar her arkamızı döndüğümüzde gasp, hırsızlık, dolandırıcılık yapar, pusu kurar, bomba patlatır, köy basar kadın çocuk öldürür, eziyet ederler. ama hep onlar mağdurdur ve haklıdır. Kanun, devlet, millet haksızdır .
Bıktık artık bu terörörizmden ve 'kardeş' yalanından.
Sen bizim kardeşimiz değilsin..
Sen bu milletin başına bela edilmiş geni bozuk bir düşman piyonusun..
Bundan sonra da Türk milletinden öyle muamele göreceksin.

Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz
TRABZON61
TRABZON61
.::Otağ Yetkilisi::.

.::Otağ Yetkilisi::.

Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Turkey10
Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Gencat10
Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Pro10
Yaş Yaş : 39
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Trabzon
Lakap Lakap : ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/11/84
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Çanakkale´ye yürüyüş
İletiler: İletiler: : 1325
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/04/09
Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Pro1010
Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz 910
Çünkü insan olmayanın hakkı da olamaz Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics