¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl

Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Empty Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl

Mesaj tarafından GökBörü C.tesi 30 Nis. 2016 - 11:30

25.10.2014  :Sivil kıyafetli üç asker, Hakkari'nin Yüksekova ilçe merkezinde, yüzleri maskeli iki PKK'lının silahlı saldırısına uğramıştılar. Askerlerden ikisi olay yerinde, biri de kaldırıldığı hastanede şehit oldu.Ogün bu olayları görmeyenler Şimdi bayrak millet sevdalısı oldular… yersen.Yoksa 4 maymunu oynamak hoşunuza mı gitti?
Uzaktan kumandalı bir yönetimin sefil açılımlarıyla Türk Milleti’nin başına PKK’nın pis donu geçirilmiştir. Bu rezil açılımın açık tarifi budur! Bir halt bilmeden,ekran ekran gezerek,Açılım diye milleti kandırdılar. Her giden canda vebaliniz var.SORUMLU ve SUÇLUSUNUZ!

PKK'ya “Habur, Oslo, Dolmabahçe” de hayat öpücüğü verenler, PKK ve PKK’nın gerçek patronları
ülkeyi bu hale yeniden kurtuluş savaşı yapma noktasına kim getirdi ?14 yıldır ne halt ettin de memleketi bu hale getirdin ?
Yok “açılım” imiş!
Yok “çözüm süreci” imiş!
Yok “Oslo görüşmesi” imiş!
Yok “akil adamlar” imiş!
Hepsini gördük…PKK’ya nasıl kattıklarını ve şehirlere nasıl cephane yığdıklarını Kendileri söylemekte! Kuzu: PKK Şehire İndi, Hükümet Göz Yumdu…
Teröriste ‘terörist’ demenin neredeyse suç sayıldığı, buna karşılık terörle mücadele edenlerin 'suçlu’ gibi sunulmaya çalışıldığı utanç günlerinden geçtik… Valilere 'operasyon yapmayın’ talimatlarının verildiğini ve teröristler rahatça gitsinler diye bütün kameraların körleştirileceğini marifetmiş gibi manşet yapan taze gazeteleri unutmadık henüz… İşte bugün bu akıl almaz sürecin bedellerini ödüyoruz…

Beş yıl açıldılar,çözümdü,süreciydi aynı yolda yürüdüler.Şimdi hdpnin baraj aşmasına katkı sunan Kendi Godoşlarına “kahhar"adıyla beddua ediyor.. O.çocukları Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne kin kusan şarkıda ağlayanlar,Dolmabahçe'de mutabakat imzalayanları alkışlayanlar gezinmeyin buralarda! Birilerinin şahsi ikbaline ayarlı 3.30'luk Godoşlar Yerin Dibine Batsın , şakşakçılığınız 3-5 ahlâksızı temize çıkaracağım diye Devletin hafızasını sıfirlarsanız, yaşadığımız acı olayların gösterdiği gibi rezaletin tarifi olmaz "Teröre karşı bir olalım” Eyvallah tabi olalım ama biz teröre karşıyken siz apoşun mektubunu okutturuyordunuz. Şimdi “teröre lanet ” ettiklerine aldanmayın.Daha düne kadar kolkolaydılar.

PKK malum… Metropolleri silah ve bombalarla doldurduklarını MİT Müsteşar Yardımcısının Oslo ihanet masasındaki konuşmasından öğrenmiştik. PKK’lı masa arkadaşları da kıkırdayarak; “o kadar da değil(!)..” diyordu.
.. Çünkü Bunların birlikte yatağa girdiği Oslo’da masa ve müzakere arkadaşları ve İmralı’da görüştüğü kahpeler, kucaklarında birçok piçle ortaya çıktı. Bal gibi de hepsi Bunların nüfusuna Kayıtlı.. terör olayları aslında danışıklı dövüş durumu da var. . Anlayan anladı

“Kendi milli ordusuna kumpas kuran adam, Millete'de kumpas kurar.” Ya hu, PKK lı itlerden gizli tanık yapılarak Ordu'ya tuzak kuran bunlar değil miydi
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğlum. Gerisi yok.
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Tumblr_o6fi0eD7Ym1vpkn1go1_1280Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Tumblr_o6fi0eD7Ym1vpkn1go2_1280Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Tumblr_o6fi0eD7Ym1vpkn1go3_1280
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Azerba10
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Gencat10
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Pro1010
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl 617300
Ortada ülke için bir vaat yok, millet için bir vaat yok. Ya ben ya Oğl Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics