¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üniversitenizi Doğru Seçin

Üniversitenizi Doğru Seçin Empty Üniversitenizi Doğru Seçin

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 28 Mayıs 2009 - 7:55

Üniversitenizi Doğru Seçin

Bir kaç gün önce vatansever bir guruptan şöyle bir uyarı geldi:

Merak edip açıp bakarsanız; Hürriyet İnternet'in muhabiri Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Tosun Terzioğlu'na (nereden icap ediyorsa) soruyor:
"Yani bir öğrenci ben Atatürk'ten ve icraatlarından hoşlanmıyorum derse, buna izin var mı burada?.."
Rektör yanıtlıyor:
"Yapabilir tabii... Hangi kaynağı kullandığı, doğru ve yeterli kaynak seçip seçmediği bunlar çok önemli..."
Doğrusunu isterseniz akademik özgürlüğü vurgulamak açısından buraya kadarını normal görebilirsiniz de... Ama Hürriyet İnternet'in editörleri, tüm haberin içinden bunu cımbızla bulup, manşetler arasında kocaman verdiler:
"Bu üniversitede Atatürk'ü eleştirmeye izin var..."
Tebrik ederiz... İş buraya kadar vardı mı?.. Yani sizin açınızdan, "Atatürk'ü eleştirmek" bir üniversitenin "üstün vasfı" sayılabiliyor mu artık?... Atatürk'ten hoşlanmamak, yaptıklarını eleştirmek, bir üniversitenin "kalitesini gösteren" nedenler arasında olabiliyor mu sizce?.. Bu kadar mı çok döndü gözünüz?..
Atatürk cumhuriyetini ve devrimlerini savunanlar izlenip, fişlenip, toplatılırken... Atatürk'e vurmak dönek ve iktidar yalakalarının modası olmuşken... Bu mudur gurur duyduğunuz şey: "
Bu üniversitede Atatürk'ü eleştirmeye izin var..."
Bu mudur vasfınız... Böyle midir kaliteniz?.. Vefanız böyle midir: Atatürk'e vurmak...
............................................................................................................
BİRİLERİ ATATÜRK'E VURARAK KALİTESİNİ GÖSTERECEK. BİRLERİ ATATÜRK'E VURMAK İSTEYENLER BURAYA DİYEREK SAFLARINI BELLİ EDECEK. BİZLER DE ERGENEKON KORKUSU İLE SESSİZ KALACAĞIZ.. BİZLERDEN, VATANSEVERELERDEN, MİLLİYETÇİLERDEN, ATATÜRKÇÜLERDEN İSTENEN BU MU?
YOK ÖYLE YAĞMA HASAN'IN BÖREĞİ...
ARKADAŞLAR ÇEVRENİZDEKİ TÜM YAKINLARINIZI, GENÇ ÜNİVERSİTE ADAYLARINI UYARIN. UYARIN Kİ BAŞVURMASINLAR BU OKULLARA. BİZLERİ DE UYARIN BİLDİĞİNİZ BAŞKA ATATÜRK DÜŞMANI EĞİTİM KURUMLARI HAKKINDA, UYARIN Kİ İLAN EDELİM, DUYURALIM HER VATANSEVERE....
geek
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Üniversitenizi Doğru Seçin Turkey10
Üniversitenizi Doğru Seçin Gencat10
Üniversitenizi Doğru Seçin Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Üniversitenizi Doğru Seçin Pro1010
Üniversitenizi Doğru Seçin 290407

Üniversitenizi Doğru Seçin Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics