¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tecavüzcü öğretmene rekor ceza

Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Empty Tecavüzcü öğretmene rekor ceza

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 9 Tem. 2009 - 9:18

Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Ogretmen-taciz-1639_ic
Antalya'da ders çalıştırma bahanesiyle götürdüğü evinde 2 yıl boyunca öğrencisine tecavüz eden emekli öğretmen, 52 yıl hapse çarptırıldı. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir ilköğretim okulundan 2 yıl önce emekli olan 56 yaşındaki Muhsin Ş., ilköğretim okulunda 5 yıl boyunca eğitim verdiği 14 yaşındaki kız öğrencisine 'ders çalıştırma' bahanesiyle 2 yıl boyunca tecavüz etti. Emekli öğretmen görüntüleri de kameraya kaydetti. İlköğretim öğrencisi kız, korktuğu için başına gelenleri kimseye anlatamadı.
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir ilköğretim okulundan 2 yıl önce emekli olan 56 yaşındaki Muhsin Ş., ilköğretim okulunda 5 yıl boyunca eğitim verdiği. 14 yaşındaki kız öğrencisine 'ders çalıştırma' bahanesiyle 2 yıl boyunca tecavüz etti. Emekli öğretmen görüntüleri de kameraya kaydetti. Manavgat Ağır Ceza Mahkemesi'nde sonuçlanan davada tecavüz suçundan 36 yıl, hürriyetten yoksun bırakma suçundan da 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli öğretmeni, tecavüz görüntülerini bulan 18 yaşındaki kızı polise ihbar etmişti.
EŞİ VE OĞLU GİZLEDİ
Olay tecavüz görüntülerini bulan emekli öğretmenin 18 yaşındaki kızı C.Ş.'nin polise yaptığı ihbarla ortaya çıktı. Babasının K.S. ile ilişkisinin görüntülerini gören C.Ş., olayı önce annesine anlattı. Olayın ortaya çıkmasıyla çevredekilerin baskısına maruz kalacağından korkan öğretmenin eşi H.Ş., öğretmenlik ataması bekleyen oğlu C.Ş. ile birlikte olayı gizlemeye karar verdi.
KIZI İHBAR ETTİ
Lise öğrencisi C.Ş., babasının tecavüzcü olduğunu bir hafta gizleyebildi. Vicdan azabına dayanamayan kız, polise ihbarda bulundu. İhbar üzerine Antalya Asayiş Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri emekli öğretmenin Manavgat İlçesi Şelale Mahallesi'ndeki evine baskın yaptı. Sabaha karşı yapılan operasyonda 2 çocuk babası emekli öğretmen Muhsin Ş. ve suçu gizlediği ifade edilen eşi H.Ş. gözaltına alındı.
GÖRÜNTÜLER BİLGİSAYARINDA BULUNDU
Polis evde yaptığı aramada, emekli olduktan sonra öğrencilere ders verdiği öğrenilen Muhsin Ş.'nin kullandığı belirlenen bilgisayar ile 200 CD'ye el koydu. Bilgisayarı incelemeye alan polisin ele geçirdiği CD'lerde öğrencisine tecavüz ettiği görüntüler ele geçirildi. Pazarcı eşi H.Ş. ile birlikte ifadesi alınan emekli öğretmen Muhsin Ş., adliyeye sevk edildikten sonra tutuklanarak cezaevine gönderildi.
52 YIL HAPİS CEZASI
Ocak ayında tutuklanan tecavüzcü öğretmenin karar duruşması 3 Temmuz'da Manavgat Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüldü. Duruşmada tecavüz iddialarını reddeden Muhsin Ş., 15 yaşını tamamlamamış çocuğun cinsel istismarı suçundan 36 yıl, çocuğu cinsel amaçlı hürriyetten yoksun bırakma suçundan da 16 yıl olmak üzere toplam 52 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Sanığın oğlu C.Ş. ise suçun delillerini yok etmek suçundan 10 ay hapis cezası verildi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Turkey10
Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Gencat10
Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Pro1010
Tecavüzcü öğretmene rekor ceza 290407

Tecavüzcü öğretmene rekor ceza Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics