¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jwm Wordpress Teması

Jwm Wordpress Teması Empty Jwm Wordpress Teması

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 13 Tem. 2009 - 7:26

Jwm Wordpress Teması News-theme-single

Jelo welo melo Wordpress Teması

Böyle birşeydi herhalde bu temanın ismi, kısaltılmışı böyle bir şey sonuçta bu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sının. Asıl tema ismini merak edenler bu [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]sının ismi: "Jello Wala Mello WordPress Theme"

Temanın özelliklerine baktığımda, tek post için özel dizaynın bulunduğu yine wp [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] olayını desteklediğini sağdaki kolonun dışında üstte hoş görünümlü ikili menü (sol üstte ana ve onun altında ek menü) ve temayı oluşturan ferahlatıcı renkler. Adsense için kullanmak isteyenlere tavsiyem ise, içerik için adsense'yi kullanmaları. özellikle sağ kolondaki bölümlerin arasına güzel elverişli bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Temanın sitesinde 300 x 250 adsense reklamı kullanılması tavsiye ediliyor, seçim tabi yine de sizin.

Temanın demo adresini aradım ama bulamadım, fakat resim size az da olsa fikir edindirmiştir.

Şimdi bu güzel [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]nı indirmek için download adresini veriyim;

=> [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Alternatif indirme linki:

Lazım olursa temanın psd dosyaları:

İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Jwm Wordpress Teması Turkey10
Jwm Wordpress Teması Gencat10
Jwm Wordpress Teması Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Jwm Wordpress Teması Pro1010
Jwm Wordpress Teması 290407

Jwm Wordpress Teması Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics