¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı

Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Empty Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 26 Eyl. 2009 - 4:33

Babası dünyaca ünlü bir pop yıldızı. Kendisi çocuk yıldız, dizi oyuncusu. Yıllar sonra iğrenç sırrı televizyonda ağlayarak açıkladı.

Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı 58313

Eski çocuk yıldız Mackenzie Phillips, pop yıldızı babası John Phillips'le uzun süreli cinsel ilişki yaşadıklarını açıkladı.

Babasının kendisine esrar sarmayı ve """"" almayı öğrettiğini de anlatan 49 yaşındaki Phillips, kitabı 'High on Arrival'da, 1979'da 19 yaşındayken evlenmeden bir gece önce babasıyla seks yaptığını yazdı.

HAMİLE KALDIM, KÜRTAJ OLDUM

60'ların müzik grubu Mamas and Papas'ın lideri olan John Phillips, 2001'de ölmüştü. Oprah Winfrey'in programında konuşan Phillips babasıyla ilişkisinden gebe kaldığını, çocuğun kimden olduğunu bilmediğini, babasından aldığı parayla yaptırdığı kürtajın ardından babasının kendisine dokunmasına izin vermediğini söyledi.

BABA TECAVÜZ DEĞİL AŞK YAPMAK DİYORMUŞ

Phillips'in annesi, dört kez evlenen John Phillips'in ilk eşi Susan Adams. Yayında """"" bulundurmakla suçlanıp tedavi programına katıldıktan sonra bir yıldır temiz olduğunu açıklayan Phillips, 'tecavüz' konusunda yüzleştiği zaman babasının kendisine, “Tecavüz etmek mi? Aşk yaptık demek istemiyor musun?” dediğini söyledi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Turkey10
Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Gencat10
Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Pro1010
Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı 290407

Yıllar sonra iğrenç sırrı açıkladı Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics