¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Windows Live Mesenger Sorunu.

Windows Live Mesenger Sorunu. Empty Windows Live Mesenger Sorunu.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Salı 29 Eyl. 2009 - 5:55

Windows Live Mesenger Sorunu.
Herkez bilir 14.09.2009 tarihinde Windows Live güncelleme yapti eski sürüm ile mesenger açılmıyordu ve herkez yeni sürümü indirdi

Windows Live Mesenger Sorunu. Msn9rw6

bu resimde gördügünüz yeni sürüm Windows Live Mesenger ben bu sürümü sevmedim ve biliyorumki kimse sevmedi herkeze garip geldi ve eski sürümü çok arayanlar oldu.
eski sürümü kullanmak için yapilmasi gerekenleri adim adim anlatacagim.
Öncelikle yeni süreme geçenler Başlat + Denetim Masası + Program ekle yada kaldir Windows Live Mesenger kaldirsin.
Ve [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] eski windows live 8.1 dosyasini indirsin.

Ve sonra adim ;

1 -[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

resimde gördügümüz gibi masa üstünden mesengger 8.1 (eski sürüm) simgesine gelin ve sag tıklayın ve sonra özellikler diyin yukardaki resimdeki gibi biryer açılcaktır burdan uyumluluk yazan yere tıklıyoruz.

2 -
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Uyumluluga tıklatıkdan sonra ekrana yukardaki gibi biryer gelicek BU PROGRAMI AŞAGIDAKİ İÇİN UYUMLULUK MODUNDA ÇALIŞTIR onun altında 4 tane seçenek olucak seçeneklerde WİNDWS 2000 seçenegini seçin ve Tamam ' diyin sonra deneyin bakalim msn eski sürümde acılıyormu acılmıyormu
şimdiden msnde iyi zaman geçirmeniz dilegiyle.

He birde şu var yok abi ben eski sürümü deil yeni sürümü istiyorum diyorsanız yeni srümü indirmek için [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama size tavsiyem güvenlik açisindan yeni sürüm daha iyi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Windows Live Mesenger Sorunu. Turkey10
Windows Live Mesenger Sorunu. Gencat10
Windows Live Mesenger Sorunu. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Windows Live Mesenger Sorunu. Pro1010
Windows Live Mesenger Sorunu. 290407

Windows Live Mesenger Sorunu. Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics