¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan!

Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Empty Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Çarş. 30 Eyl. 2009 - 0:21

Manisa'da Merkez Efendi İlköğretim Okulu 7-8 sınıf öğrencileri Melahat Coşkun ile Seda Çöpürkaya'dan Cuma gününden beri haber alınmazken ailelerinden kayıp kızlara seslendi.

Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! 58641
Manisa'nın Kuşlubahçe ve Spil Mahallelerinde oturan ve Merkez Efendi İlköğretim okulunda 7-8. sınıfta eğitim gören ve 5 gün önce okula gidiyoruz diye evlerinden ayrılan ve bir daha geri dönmeyen 12 yaşındaki Melahat Coşkun ile 13 yaşındaki Seda Çöpürkaya'nın aileleri yetkililere seslenerek “Ne olursunuz kızlarımızı bulun” dediler.

Türkiye'de gün olmuyor ki bir genç kız ve kadın kaybolmaya veya evi terk etmeye görsün Manisa merkezde benzeri kayıp olayı ile ilgili Çöpürkaya ve Coşkun ailelerinin Seda Çöpürkaya ve Melahat Coşkun isimli _____- geçtiğimiz Cuma günü okula gidiyorum diyerek evlerinden ayrılış o ayrılış oldu.Sırra kadem basalı 5 gün olmasına rağmen her iki aile aramadık yer bırakmazken polise de başvurmayı ihmal etmediler.

Bir yandan polis diğer yandan aileler kızlarının izini bulmak için kendilerine gelen tüm telefon ihbarlarını değerlendirmeye alarak elde ettikleri bilgileri polisle paylaşıyorlar. 7. Sınıf öğrencisi Melahat Coşkun ve 8. sınıf öğrencisi Seda Çöpürkaya derslerinden oldukça başarılı oldukları için eğitim hayatları boyunca da takdir ve teşekkür alıyorlardı.

İki çocuk babası olan ve Spil mahallesinde bakkallık yaparak yaşamlarını sürdürmeye çalışan İsmet ve Raziye Çöpürkaya, 1992 yılında oğlu Emrah Çöpürkaya'yı 13 yaşında iken trafik canavarına kurban verdiğini hayatta tek bağlandığı kızı Seda'nın aniden ortalıklardan kaybolması ile yıkıldıklarını belirterek ;

“Kızım ne olursun eve dön sana ne yaptıysak özür dileriz seni çok seviyoruz. Birilerinin eline düşmeden bizim başımızı öne eğdirmeden ne olursun çık gel evine.Nerede olursan ol bizi telefonla araman yeterli hemen gelip seni alırız” diyerek seslendiler.Gözü yaşlı anne baba yetkilileri de göreve çağırarak “Ne olursunuz bulun kızlarımızı” dediler.

Annesi bir buçuk yaşında iken babasından boşanıp başka bir kişiyle evlilik yapan 12 Yaşındaki Melahat Coşkun'un Kuşlubahçe Mahallesinde oturan dedesi Saffet Coşkun ise gözyaşlarını torunu için akıtırken “Seni annen beşikte bırakıp kaçtı biricik torunum yemedim yedirdim seni canımdan çok seviyorum neredeysen ne olur çıkıp gel sevindir şu dedeciğini.” şeklinde konuştu.

Coşkun ve Çöpürkaya aileleri üç ay önce esrarengiz biçimde mahallelerine gelip yerleşen Birgül Özdemir isimli kadının mahalleyi terk etmesiyle birlikte kızlarının kayıp zamanı aynı güne denk düşmesinde bir gariplik olduğunu belirttiler. Manisa Çocuk Şubesi birimleri de Turgutlu'ya gittiği belirtilen Birgül Özdemir'in izini sürmeye başladı.

Evlerinden esrarengiz biçimde kayıplara karışan Seda Çöpürkaya ve Melahat Coşkun isimli öğrenciler İzmir Bayraklı Doğançay mahallesindeki teyzelerine gittikleri okul çantalarını oraya bırakıp sonra da en son olarak Manisa Turgutlu ilçesinde görüldükleri öğrenildi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Turkey10
Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Gencat10
Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Pro1010
Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! 290407

Manisa'da 2 kız kayıp, aileleri perişan! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics