¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz

Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Empty Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Salı 6 Ekim 2009 - 8:55

Merhaba sevgili okuyucular bu benim ilk yazım ve ilk yazımıda Genel Başkanımız Sn Dr. Devlet BAHÇELİ ye ayırmak istedim. Çünkü Devlet Bey gibi bir lider şu zamanda kolay bulunmuyor. Yürüdüğü zaman arkasından milyonlar yürüyecek tek lider Dr. Devlet BAHÇELİ vardır. O öyle bir Devlet BAHÇELİ dir ki başkaları gibi başbakanlık koltuğuna sevdalı değil, Türk milletine sevdalı bir liderdir. Ömrünü bu kutlu davaya adamış:” Önce ülkem, sonra partim, sonra ben!” diyen bir dava adamı, Türk milliyetçilerinin lideridir.
“Benim hayatım düz bir ülkücü çizgidir zikzak yoktur ki renkli olsun!” diyen ülkücü kimliğinden ödün vermemiş bir dava adamıdır. Birileri gibi “Kazan kazan ver kurtul, sat kurtul!” dememiş, “Gerekirse bu vatanın bir çakıl taşı için can veririm!” diyen bir liderdir.
Ayrım yapanlara, bu ülkenin kimliğini değiştirmek isteyenlere taviz vermemiş, ülkenin sorunlarını okyanus ötesinde değil bu ülkenin Misak-ı Milli sınırları içinde aramış, ülkesini yabancılara şikâyet etmemiş, devlet adamı kimliğini taşıyan bir liderdir.
Seçim meydanlarında başörtüsü deyip, türban deyip hayal satmamıştır. Seçim meydanlarında ne söz vermişse verdiği sözün peşine düşmüş bir genel başkandır.
Bu ülkenin insanlarını bin yıllık kardeşliği bozmak isteyenlere çanak tutmamış, çanak tutanlara ise “Bin yılda karıldı, bu ülkenin harcı, ayrıştırmak kimin harcı? demiştir.
Ne başka ülkelerde ucuz kahramanlık yapıp, kendini son padişah görmüştür ne de duygu sömürüsü yapıp milletini kandırmıştır. Her zaman her yerde doğrudan yana olmuş ülkücü duruşundan ödün vermemiştir.
O öyle bir liderdir ki bugüne kadar hiçbir zaman menfaat düşünmemiş, önce ülkenin değerlerini korumuştur. Birileri gemiler alırken, villalarda, yatlarda lüks hayat yaşarken o mütevazı ve sade bir hayat yaşamıştır ve halende öyle yaşamaktadır. Birileri tedavi olmak için özel yabancı hastanelere giderken o devletin hastanesinde kendi parası ile (Devletin değil) tedavi olmuştur.
O birileri gibi “Camileri kışla, minareleri süngü, gökkube yi miğfer” yapmadı. O, “Ülkücüler Anıt Tepe (Anıtkabir) ile Kocatepe(Kocatepe Camii) ile arasına çekilmiş çelikten bir halattır. O halat asla kopamaz koparmayada kimsenin gücü yetmez!” diyen bir dava adamıdır.
Birileri gibi Ermenilere kapı açmaya kalkmadı, limanları satmadı, garip çiftçiye “Ananıda al git lan!” da demedi, Mehmetçiğimize “Askerlik yan gelip yatma yeri değildir!” de demedi. Terörist başına “Sayın!” demedi, umut tacirliği yapmadı.
O başkaları gibi başbakanlık koltuğunda kalmak için bu ülkenin temel taşlarını yerinden oynatmadı. Bu ülkenin yazılmış olan 301. maddesini kaldırmak için uğraşmadı. Ne Azeri kardeşlerimizi hayal kırıklığına uğrattı ne de Kıbrıs, Kerkük. Musul daki Türkleri… Onlara üvey evlat muamelesi yapmadı. “Kardeşlerim” dedi “Soydaşlarım” dedi.
İşte, devlet adamı olmak gerçekten çok zor. Her genel başkan onun gibi olamaz, her siyaset yapan onun gibi düşünemez,.. Çünkü: Dr. Devlet BAHÇELİ bu ülkenin son umududur. Unutulmamalıdır ki bu ülkenin sigortası ve güvencesi Milliyetçi Hareket Partisi ve onun Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ dir.
2023 yolunda “ LİDER ÜLKE TÜRKİYE “sloganıyla yola çıkan Genel Başkanımızın 2023 yılı için hedefi büyüktür. Bilindiği gibi 2023 yılında Türkiye Cumhuriyeti 100. yılını kutlayacak.2023 yılında başka ülkelere boyun eğmeyen dimdik, dinamik bir Türkiye nin olması için çözüm bellidir. Çözüm Milliyetçi Hareket Partisi dir, çözüm dr. Devlet BAHÇELİ dir.
Devlet Beyi eleştiren bazı siyasetçilere sesleniyorum. Sizler! Devlet Bahçeli kadar oldunuz mu? ki Devlet Bey i eleştirebilesiniz? Artık DİYORUM Kİ:
DEVLETE DEVLET GEREK, BAŞKA SÖZE NE GEREK!!!
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Turkey10
Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Gencat10
Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Pro1010
Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz 290407

Herkes Devlet Herkes Adam Olamaz Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics