¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Empty Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 29 Ekim 2009 - 19:31

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Ergenekon_1

Muhalefetin iki lideri de son 3 gündür yaratılan suni gündem için aynı yorumu yaptılar; "akp açılımda köşeye sıkıştı ve gündemi değiştiriyor"
Basiretsiz akp hükümeti açılımı yüzüne gözüne bulaştırıp adeta Türk Milletini iki kutuba bölünce ve bunun neticesinde oylarının önemli ölçüde düştüğünü fark edince hemen bildiğimiz malum silahına sarıldı "Ergenekon" ayrıca şimdi ergenekon bahanelerine birde Albay Dursun Çiçek'in hazırladığı söylenen "irticayla mücadele belgesi" eklendi. Akp hükümeti 2007 seçimlerinden sonra yani 2. döneminden itibaren bu "ergenekon terör örgütü" masalını ne zaman gündemi değiştirmek istese ısıtıp ısıtıp tekrar önemüze sürüyor tabi yersek !!! ama ne yazık ki bu basit ve iğrenç senaryoya hala inananlar var bu ülkede. Bunun sebebide malum sorunumuz cehalet ! zaten bu ülkede akp yi iktidarda tutan en büyük güç halkımızın maalesef büyük bir kısmının kasıtlı olarak cahil bırakılmasıdır...

Özellikle anadoluda bir çok ilde mesela benim memleketim Yozgatta bizzat kendi köyümde insanlar hala ergenekon masallarına inanıyor, çünkü tek haber gıdaları televizyon ve o televizyon onları hergün zehirliyor.
Anadolu'da insanlar fakir, cahil bırakılmış... Eskiden çiftçilik yaparak rahat geçinen Türk köylüsü tarımdaki ihanet politikaları yüzünden artık tarlasını bile ekmiyor eksede ürününü satamıyor döküyor, bu sefer bu köylüler kömüre, kuru gıdaya, ilaca muhtaç hale geliyor tamda burada akp hükümeti ve yan kuruluşu Deniz Feneri Derneği köylülerimizin yardımına koşuyor (!) ve mesela benim köyümde hane başı 55 torba kömür dağıtıyor ve bunun gibi bir sürü yardım.. Bu yardımları yapan akp hükümeti seçimlerde de oyları kapıyor.. Eğer araştırırsanız görürsünüz ki akp fakir illerde oy patlaması yaşamıştır... Burda sorgulanması gereken bir gerçek daha var; "Vergi verenle vermeyenin oyu eşit olmalı mı" çünkü benim verdiğim vergilerle gidip vergi vermeyenlere kömür dağıtarak oylarını satın alıyor, yani kendi paramla sevmediğim hatta nefret ettiğim insanlar beni yönetiyor iktidar olarak....

akp hükümeti fakirleştirdiği ve cahil bıraktığı halkı bir bulgur bir kömür birde yeşil kartla kandırarak oyunu elinden alıyor bunun tersine eğitim düzeyi yüksek bölgelerde ise dağıttığı çok daha değerli beyaz eşya çekyat gibi promosyonlara rağmen çuvallıyor......!

Son yaşanan dağdan inme senaryosunda ise artık anadoludaki cahil bırakılmış halk bile bu işten kuşkulanmaya ve tepki göstermeye başladı çünkü en çokda bu fakir halkımızın çocukları şehit olmuştu yılardır güneydoğuda ve şimdi bu şehitlerin kemiklerini sızlatırcasına onları şehit edenler törenlerle dağdan indiriliyorlardı hatta devletin hakimi savcısı bu hainlerin ayağına gidiyordu.... Kimse demesinki "bu dağdan inenler suça karışmamış pkk lılar, bunların tek suçu örgüt üyesi olmak ama eylemleri yok" bu saçmalığa sadece akp nin oy deposu olan cahiller inanır... Aktütün Karakolunu 400 pkk lı bastı varmı elimizde bunların isim listesi.. tabi ki yok... öyleyse dağa çıkmış her örgüt üyesi pkk nın işlediği suçların tümüne ortaktır.... bu suçları sayacak olursak; Uyuşturucu kaçakçılığı, Metropollerde gasp kapkaç, İnsan ticareti, Akaryakıt Kaçakçılığı ve daha nice suçlar... yani bu hainler sadece insanlarımızı öldürmekle kalmıyor daha bir çok maddi suça karışıyorlar...
Sonuç olarak ise pişman olmamalarına rağmen "etkin pişmanlık" yasasından yararlanıp pkk sempetizanları yeşil kartlı sözde T.C vatandaşları tarafından mitingle karşılanıyorlar üstelik o hainleri karşılayan Sözde T.C vatandaşları Atatürk'e koro halinde küfür etmketen hiç çekinmiyor..... ve bütün bu yaşananları görmeye başlayan uykudaki halkımızda birazcık uykudan uyanma belirtisi gösterince akp hükümeti hemen elindeki muazzam medya desteğini kullanarak gündemi bir anda Ergenekon ve ıslak imza tartışmalarına yönlendiriyor...

Zaten bu hafta muhalefet partilerinin liderleri de bu gerçeği belirttiler ama ne yazık ki bunu duyuracak ne medya kaldı ne basın... Artık insanlar Televizyon dizileriyle yönlendiriliyor ve eğer çok sinirlenirlerse internet sitelerindeki haberlerin altına iki satır yorum yazıp tepkilerini gösteriyorlar !!!

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon 31944 Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon 148107 Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon 189701
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Turkey10
Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Gencat10
Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Pro1010
Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon 290407

Açılım rafa kaldırıldı Yeni moda Tekrar Ergenekon Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics