¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bayrak sevgisi olan koca millet

Bayrak sevgisi olan koca millet Empty Bayrak sevgisi olan koca millet

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 14 Ara. 2009 - 6:49

Ey adı Türk olan, binlerce yıl tarihi olan, dili olan, dini olan, örfü, ananesi, töresi olan, ahlakı olan, vatan sevgisi, bayrak sevgisi olan koca millet.

Tarihinin tüm bölümlerinde bu kadar hakir görülmedin, bu kadar sevimsiz gösterilmedin, bu kadar düçar içinde olmadın, ey millet!!! üzerine ölü toprağı mı örtüldü? Neden isyan etmiyorsun? Neden karşı gelmiyorsun? Tarihinde bundan daha az saldırıya uğradığın zaman dahi küllerinden yeni bir millet yarattın. Bütün kalelerine girildiği, bütün limanlarının işgal edildiği, elinden silahlarının alındığı, vatanının üzerinde başka bayrakların dalgalandığı, ekmeğin aşın olmadığı, yolun yolağın olmadığı, atın davarın olmadığı hülasa nefes bile alamadığın zamanda bile sen çırpınıp yeniden kendine gelip yeni, taze bir devleti kurduğun halde bu ahval ve şartlarda dahi başardığın halde şimdi neden üzerindeki ölü toprağını silkilip atamıyorsun. Bütün Türk milletinin, turan ülküsünün göz bebeği olan bu devlet bu vatan göz göre göre parçalanıp elinden bağımsızlığın, altından toprağın, üstünden bayrağın, velhasıl kutsal bildiğin her şey elinden alınmaya çalışıldığı halde neden ayağa kalkmıyorsun? Senin seçtiğin adamlar senin ayağına balta vururken senin içinden yetişen aydınlar sana hakaretler ederken sen neden isyan etmiyorsun? Karşı durmuyorsun?

Ey Samsun!! Ey Erzurum!! Ey Sivas!! Ey Maraş, Antep, Urfa!! Ey Afyon, İzmir!! Ey Ankara!! Neden ses vermiyorsunuz? Yoksa tarihinde yaşanan olaylar ve bilhassa 1920′lerde olanlar yalan mıydı? Bize anlatılanlar bizim okuduklarımız yalan mıydı? Daha ne olmasını bekliyorsunuz? Tarihini çalıyorlar. Dilini alıyorlar. Dinini cemaatler vasıtasıyla değiştirip sahte peygamberler üretmeye çalışıyorlar. Egemenlik hakkını bile başkalarına devrediyorlar. Sen hala uyuyorsun….

Şairin dediği gibi:

Dağdan bağa inenler
Yoluma kül döküyor
Benim ayak izlerim
Öz yurdumda
Taşralı gözüküyor

Mütefekkirler hain
Realistler yalancı
Hayret,
Dünkü yabancı
Bugün bu handa hancı

Bir intizar dinlerim
Bu toprağın bağrından
O ses diyor ki bana
Ey oğul
Mezarımı kirletenlere
Dönüp bir baksana

Baktım, baktım
Düşmüş gafiller
Hainlerin peşine
Dedim
Yiğitlerin yurdunda
Gafillerin ve hainlerin işi ne?
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Bayrak sevgisi olan koca millet Turkey10
Bayrak sevgisi olan koca millet Gencat10
Bayrak sevgisi olan koca millet Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Bayrak sevgisi olan koca millet Pro1010
Bayrak sevgisi olan koca millet 290407

Bayrak sevgisi olan koca millet Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics