¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye'deki Çakallar !

Türkiye'deki Çakallar ! Empty Türkiye'deki Çakallar !

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 14 Ara. 2009 - 6:52

TÜRKİYE’DEKİ ÇAKALLAR !

Gerçek bir çakalın yaşam şekli aşağıdaki gibidir.

Çakallar,

v Kırlık yerlerde yaşayan gececi hayvanlardır.

v Gündüzleri genellikle çalılıkların ağaçlıkların arasına gizlenirler.

v Alacakaranlıkta avlanmaya çıkarlar.

v Bazen yalnız, bazen çiftler ya da sürüler halinde yaşarlar.

v Buldukları küçük hayvanlar, ya da leşlerle beslenirler.

v Yalnızken bazen Aslan, bazen Kaplan gibi yırtıcıların ardından giderek bu hayvanların ardından kalanları yerler.

Türkiye deki çakalların yaşam şekli de yukarda ki saydığımız gerçek bir çakalın yaşam şekline benziyor.

v Ülkemizde kıyı şeridinde ki illerde yoğun olarak yaşar ve gececidir. Polis, Asker ve Bozkurttan çok ama çok korkarlar.

v İnsan kılığında oldukları için gündüzleri pek belli olmazlar, genellikle kap-kaç, hırsızlık, kaçak ürün satıcısı, uyuşturucu kuryesi gibi işlerde çalışırlar. Bazıları içimize kadar sızmıştır. Ama insan kılıklı oldukları için bilmeyiz.

v Hırsız, kap-kaç ve uyuşturucu kuryeleri en tehlikeli olanlarıdır. Çakal sürülerinin omurgasını oluştururlar, geceleri avlanmaya çıkarlar.

v Bazen yalnız, bazen çiftler ya da sürüler halinde yaşarlar.

v Buldukları küçük çakalları öldürecek kadar vahşi bir yapıya sahip oldukları gibi insanlara saldırır, yaralayıp, öldürürler. Bunları genelde gece olmak üzere her daim yaparlar.

v Alt departmanda bulunan çakallarla, Aslanlar gibi çatışan polislerin ardından bıraktığı leşleri soyabilecek kadar haindirler.

v Çöp konteynırını yakarlar, barikat kurarlar, Molotof hazırlayıp masum insanların içinde bulunduğu araçlara atarlar, bu ülkenin ekmeğini yiyip, suyunu içerler ama ülkenin ilerlememesi için elinden geleni de yaparlar. Türkiye dışında ki çakallardan da çok büyük destek alırlar. Esas desteği tek dişi kalmış canavarlardan ve piyonlardan alırlar.

Yukarda gerçek bir çakalla, Türkiye de ki çakallar arasındaki benzerlikleri size sıraladım. Esasında doğadaki çakallar, Yüce Yaradan ALLAH ın kendilerine verdiği görevi yapmaktalar. Ama, ülkemiz de bulunan hainler, hayvani duygularıyla ve yaptıklarıyla en çok çakallara benzediği için bu benzetmeyi uygun gördüm.

Açılım saçmalığıyla bu çakal sürülerine cesaret verenleri kınıyorum.

Bozkurtlara bu çakal sürülerinin seviyesine inmemeyi bir kez daha öneriyorum. Biz sukunetimizi korudukça bu sürüler daha bir azacak, bunun bir planın parçası olduğunu unutmayalım. Bu sürülere destek verenler çok az bir zaman sonra Türkün şamarını yiyecekler. Geldikleri gibi gidemeyecekler, yüce divan da yaptıklarıyla yargılanacaklar.

Ha bu arada, Her sabrın sonu vardır !

Her güç karşı güç doğurur(fizik kanunu)

Ya devlet başa ya kuzgun leşe(Türk kanunu)

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (AMİN)

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Saygılarımla

Mustafa KARASU
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Türkiye'deki Çakallar ! Turkey10
Türkiye'deki Çakallar ! Gencat10
Türkiye'deki Çakallar ! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Türkiye'deki Çakallar ! Pro1010
Türkiye'deki Çakallar ! 290407

Türkiye'deki Çakallar ! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics