¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..  Empty Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..

Mesaj tarafından erzurumlu25 Paz 25 Tem. 2010 - 19:17

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..  Tayyip%20ithafen
Başbakan Tayyip Erdoğan’a ithafen.

Cümle alem bilirki MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli’yi en çok eleştirenlerden birisi benim.
Yani MHP’ye değil fakat; Sayın Bahçeli’ye muhalifim.
Haa şahsı ilede hiç bir husumetim yoktur bunuda bilesin...!

Sizin konuşmanızı esrefle dinledim. Siz Devlet Bahçeli’ye bir kaç kitap okusanız iyi olur biraz bilgi edinin diyorsunuz. Hattim değil fakat; ''MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli sizi kitap diye okur ve birde ezebere yazar''. Sizin bildiğinizi sayın Devlet Bahçeli çoktan unuttu Recep bey... Sizler kumda oynarken Ülkücüler meydanlardaydı..!

‘’Korkunun ecele faydası yoktur, sonunuz geldi’’. Bizler tenkit ettikçe, yanlış yapıyorsunuz dedikçe sizler AKP olarak PKK’lılara çarşaf altında kalça gösterdiniz.
Aziz Şehitlerimize kelleler dediniz, dokunuzun tuttuğu İmralı canisine sayın dediniz. Sizinle millet olarak önce sandıkta sonrada anayasa mahkemesinde görüşeceğiz.
Bu ihanetiniz asla ve asla yanınıza kar kalmayacak...! Unutma Recep efendi hiç bir mahkeme kadıya mulk değildir. O makam sizden öncekilere kalmadığı gibi sizede kalmayacak.
İsrail'e esip gürlüyordunuz yok asarım, yok keserim diyordunuz ne oldu..? Yemedi değilmi..? İsraildeki inşaat firması kimin Tayyip bey..? Oraya işçi götürüp fakir fukaradan haraç alan, işçinin kanını emen kim. Bunuda açıklayında bilmeyenler öğrensin..!
MHP Genel Başkanını aklınızca karalamak için sayın Bahçeli adam asma oyunu oldumu varım diyor, diyorsunuz. O bahsettiğiniz adam değil bir canidir. 30.000 insanımızın kanına giren bir melundur. Bakıyorumda hala biryerden birşeyler çıkara bilirmiyim telaşındasınız, çırpınışınız boşa sonunuz geldi Tayyip bey.. Artık sizi AB - ABD'ci dostlarınızda kurtaramayacak..
Son sözüm konuştuktan sonra tv’lerden suratınıza dönün bir bakın. Kim nasıl bir uslup kullanıyor.Kim nasıl bir kılığa bürünüyor.!Yalan söylemekten suratınızda hiç nur kalmışmı..? Gerçi nur nere siz nere.
Size söyleyecek sözüm çok fakat; “Cennet mekan Başbuğ’umdan öğrendiğim Ülkücü terbiyem buna müsade etmiyor.!” Türk milleti aş istiyor, iş istiyor, yarınlara güvence istiyor 8 yıldır daralınca can simidi gibi muhalefete yüklenip çocukca ağız dalaşı ettiğinizi artık görmek istemiyor tiksindik sizin bu halinizden..Haburdan hain piçleri sokunca vatana Analar ağlamayacktı, ne oldu ondan sonra kaç Ana daha ağladı hiç düşündünüzmü Tayyip bey..?
''Ya çözüm üretin, yada iktidar olarak çözülün gidin bıktık sizden ve sizlerden''..Birde 12 Eylüldeki referandum Bahçeliye raman MHP tabanı EVET diyecektir diyorsunuz. Taban benim Tayyip efendi ve oyumuz ''HAYIR'' OLACAK..
Uyumayan birisi...Bekir Akoğul
erzurumlu25
erzurumlu25
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..  Turkey10
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..  Gencat10
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a..  Pro10
Yaş Yaş : 45
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Erzurum
Lakap Lakap : Vatan delisi