¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKP Mitingine Katılım Talimatı!

AKP Mitingine Katılım Talimatı! Empty AKP Mitingine Katılım Talimatı!

Mesaj tarafından erzurumlu25 C.tesi 7 Ağus. 2010 - 3:21

Aydın’da Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tüm okullara talimat göndererek öğretmenleri AKP mitingine çağırdığı ortaya çıktı

Aydın’lı öğretmenlerin basına verdiği bilgiye göre Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Buğdayeken ilçedeki okullara bir yazı göndererek, tüm personeli AKP’nin Aydın mitingine çağırdı.

Öğretmenlerin kamuoyuna açıkladığı belgede mitinge katılım çağrısı yapılıyor ve katılanların izinli sayılacağı belirtiliyor. B.08.4.MEM.09.14.06.010/0 sayılı resmi mail ve faksta; “Başbakanımızın ilimizi ziyaretine katılım” ibaresi yer aldı. Milli Eğitim İlçe Müdürü Mustafa Buğdayeken imzalı metinde, “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 05.08.2010 Perşembe günü (Yarın) saat 10.30’da ilimizde olacaklardır. Müdürlüğümüz tarafından temin edilen araçlarla tüm okul ve kurum müdürleri ve müdür yardımcılarının katılımıyla yarın saat 09.30’da Söke Hükümet Konağı yanındaki Otopark’tan Aydın’a hareket edilecektir. Toplantıya katılan yöneticiler, görevli izinli sayılacaklardır. Gereğini önemli rica ederim” denildi.
AKP Mitingine Katılım Talimatı! 537c1586
erzurumlu25
erzurumlu25
.::Tengri::.

.::Tengri::.

AKP Mitingine Katılım Talimatı! Turkey10
AKP Mitingine Katılım Talimatı! Gencat10
AKP Mitingine Katılım Talimatı! Pro10
Yaş Yaş : 45
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Erzurum
Lakap Lakap : Vatan delisi