¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!

Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!  Empty Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!

Mesaj tarafından erzurumlu25 Ptsi 16 Ağus. 2010 - 3:46

Ata yurdumuz Doğu Türkistan yanıyor, yakılıyor, kan ağlıyor. Bizimde yüreğimiz yanıyor, çünkü kurşuna dizilen, kafaları taşla ezilen insanlarla ayni kandan, ayni candan, ayni soydanız.
Ağlıyoruz, ağlıyoruz, ağlıyoruz...

Yüzyıllardır Türk Milleti bıkmak tükenmek bilmeden ağlıyor.
Ağlaya ağlaya, sızlaya sızlaya, gözyaşlarımız sel oluyor.
Ve devamla arkamızdan analarımız bacılarımız nice ağıtlar yakmaya devam ediyor.
Bu bazen "Burası muştur yolu yokuştur, giden gelmiyor acep ne iştir" diye başlıyor. Bazen de „Güzel Türkistan sana ne oldu? Seher çağında güllerin soldu. Bilmem niçin kuşlar ötmez bahçelerinde" diye devam ediyor!
Bu gidişle daha nice Yemen türküleri, nice Plevne marşları, nice Kafkasya dağlarına ağıtları yakmaya devam edeceğiz.
Peki niçin???

Bu sorunun cevabı hayvanlar âleminden esinlenerek anlatılan Guguk kuşunun öyküsünde saklı!
Guguk kuşu ağaçları deler ve deldiği ağaçların içine yavruları ile kalacağı yuvalar yaparmış. Lakin bu yapılan yuvalarda fazla kalmaz hemen yeni bir yuva yapmaya başlar ve eski yuva terk edilirmiş. Bu anlamsızlığa bir cevap bulamayan yavru kuşlar bir gün analarına sorarlar.

"Ana biz niye hep bu şekilde yuva değiştiriyoruz" derler? Oysa guguk kuşlarının tabiatı gereği pisliklerini de o kaldığı barındığı yuvanın içine yaparlarmış. Bu sorunun karşısında ise ana kuş yavrularına şöyle döner bir bakar ve şu müthiş cevabı verir.
"Evlatlarım bizde bu G.. olduktan sonra biz daha coooook yuva değiştiririz" der.

Ey içinden çıktığım, Türk olmakla gurur duyduğum aziz Türk Milleti, sana sesleniyorum sana!!!
Varlığının birinci teminatı olan kendi göz bebeğin Ordunu AB-D istediği için sivil mahkemelerinde yargılarsan, askerini düzmece Ergenekon palavraları ile içeri atarsan daha cooook Yemen Türküleri ve Türkistan ağıtları yakmaya devem edersin.
Dünyanın en eski ordusu olan Türk Silahlı Kuvvetlerine olan kinin şiddetin düşmanlığının sebebi hikmeti nedir ey Türk?
Soruyorum sen İzmir'i işgal edip Ankara Polatlıya kadar ilerleyen Yunan Rum bozuntularından mı yanasın?
Soruyorum sen Çanakkale'nin mavi sularına gömülen İngiliz Fransız veya İtalyan zırhlılarının geride bıraktığı düşman askerimisin?

Soruyorum kendi askerine karşı bu kin, bu düşmanlık, bu nefret niye?
Soruyorum senin bu Atatürk düşmanlığının sebebi hikmeti nedir?
Soruyorum İngiliz, Fransız işgal kuvvetlerinin yaptıramadığı Türk askerini yargılama cezaevine koyma elindeki silahı ve yetkisini almamıza en çok kimin sevineceğini bilemeyecek kadar aptalmısın sen?

Soruyorum 30 yıldır AB Parlamentosunda 17 bin Kürt kökenli faili meçhulün Katili TSK diye havlayan Köpeklerin, Ahmet Türk denen hainlerin değirmenine su taşıdığını sezemeyecek kadar Kansızmısın sen?
Soruyorum askere yargı yolunun açılması ile birlikte PKK ya karşı güneydoğuda savaşmış ne kadar askerimiz var ise hepsinden gebertilen PKK li köpeklerin hesaplarının sorulmak istendiğini göremeyecek kadar basiret kanalların mı bağlandı senin?

Soruyorum Askere sivil yargı yolu açıldığında DTP li Köpekler, İmarlıdaki bebek katili, soy özürlü azınlık ırkçıları, eski Marksistler yeni Liboşlar, Vatanı bir kadın memesine satarım diyen Ahmet Altan ve kardeşler, kadim Türk ve İslam dostu müttefikimiz AB ve ABD'nin nasıl bayram ettiğini göremeyecek kadar ruhunu mu sattın mı sen?
Türkiye'nin Türkistanlaştırılması uykularımızı kaçırıyor, Rüyalarımız kurşunlanıyor, delik deşik yerlere seriliyoruz Urumçi sokaklarında, Diyarbakır sokaklarında...

Gözler kör... Kalpler kap katı...
Ay tutulması gibi yüreklerimiz tutulmuş...
Vicdanlarımız ipotek altında...
Bir millet cinnet geçiriyor...
Bir Milet kendi kafasına sıkıyor...
Dur diyoruz durduramıyoruz...
Ellerimizi uzatıyor ellerimiz uzanmıyor...
Bir millet İslam âleminin 700 yıldan beri gerilemesinin bütün sebebini Mustafa Kemal Paşada ve onun kahraman Türk Ordusuna arıyor!
Bir millet 700 yıldan beri insanlık medeniyetine hiç bir katkı yapmadığını, Kuran'ın özünden koptuğunda değil de Cumhuriyette ve laiklikte arıyor!

Sanki Viyana kuşatmasındaki hezimeti bize Mustafa Kemal yaşattı?
Sanki Osmanlıdaki Uzay Rasathanelerini dine mugayyir diyerek Mustafa Kemal topa tutturdu!
Sanki matbaayı Mustafa Kemal 300 sene sonra yurdu soktu!
Sanki Osmanlı sarayına piyano ve balerini Mustafa Kemal soktu!
Sanki SEVR anlaşmasını Mustafa Kemal İmzaladı!
Ey Büyük Türk Milleti buradan uyarıyoruz. Gerçi sana yaptığımız bu uyarılarımızın seni uyandırmasına vesile olacağına da hiç ümidimiz yok lakin tarihe bir not düşmek babında uyarı görevimizi yinede yapıyoruz.
Son Söz...

Kuran-i Mübini anlamadan ve Gazi Mustafa Kemal Pasa Hazretlerini anlamadan bilmeden okumadan kendini de bizi de götüreceğin yol Türkiye'nin Türkistanlaşmasından başka bir yer olmayacaktır.
Tanrı Türkü Korusun Ver Çoğaltsın
Cemal Öztaş

Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!  37976_459956036353_308122511353_6466552_89177_n
erzurumlu25
erzurumlu25
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!  Turkey10
 Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!  Gencat10
 Türkiye’yi Türkistanlaştırmak!  Pro10
Yaş Yaş : 45
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Erzurum
Lakap Lakap : Vatan delisi
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 22/04/79