¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Baba benim niye işim gücüm yok

Baba benim niye işim gücüm yok Empty Baba benim niye işim gücüm yok

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 2 Ekim 2010 - 23:46

Hz. Ömer Adaleti Bu Mu?

Başbakan Erdoğan’ın küçük kızı Sümeyye 90 bin TL sermaye ile ticarete atıldı
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın çocukları ticarete hızlı başladı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın küçük kızı Sümeyye Erdoğan da ticarete girdi.

Sümeyye Erdoğan 90 bin TL sermaye ile Doruk Izgara Gıda Ticaret Limited Şirketi'ne ortak oldu. Merkezi İstanbul Sultangazi'de bulunan ve geçen yıl kurulan şirketin sermayesi 300 bin TL. Şirketin ortaklan arasında Başbakan'ın küçük oğlu Necmeddin Bilal Erdoğan da bulunuyor. Şirkette en fazla sermayeye sahip olan Bilal Erdoğan'ın 120 bin TL sermayesi ve yüzde 40 hissesi var.
ERDOĞAN KARDEŞLERİN ŞİRKETTEKİ HİSSESİ YÜZDE 70 Sümeyye'nin de ortaklığı ile birlikte Erdoğan kardeşlerin şirketteki toplam hissesi yüzde 70'e çıktı. Şirket sözleşmesine göre, amaç ve faaliyet konuları oldukça geniş bir yelpazeyi kapsıyor. Şirket başta gıda sektörü olmak üzere, fırıncılıktan tabldot yemeğe; otel, bar, cafe ve lokanta işletmekten kahvehane ve çay bahçesi açmaya; kuruyemişçilikten aktarlığa kadar bir dizi ekonomik faaliyet gösterebilecek. Bu alanlarda toptan-perakende satış, kiralama ve işletmecilik yapabilecek.

LONDRA'DA EKONOMİ ÜZERİNE YÜKSEK LİSANSDoruk Izgara'nm diğer ortaklan Ali Bahadır Yeşil 30 bin TL ve Mustafa Esenkal 60 bin TL sermayeye sahip. Amerika'da Indiana Üniversitesi'nde sosyoloji ve siyaset eğitimi alan Sümeyye Erdoğan, Londra'da da ekonomi üzerine yüksek lisans yaptı. Geçen temmuz ayından itibaren de AKP'nin dış ilişkileri ile dünya basınındaki yansımalarını takipten sorumlu olarak çalışıyor. (Cumhuriyet)

SÜMEYYE İLE ABD'DE Mİ TANIŞTILAR?Geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan'ın damadının Genel Müdürü olduğu Sabah Gazetesi'nde Yeşil ve Esenkal'la ilgili bir habere yer verildi. Sakarya Üniversitesi'nde okuyan bu iki arkadaşın ABD'de eğitim serüveninin de anlatıldığı haberde, 'Sakarya Üniversitesi'nde işletme okuyan iki arkadaş Ali Bahadır Yeşil ve Mustafa Esenkal, mezun olduktan sonra Amerika'ya giderler. Mustafa Esenkal mastır yapmaya, Bahadır Yeşil ise üniversiteli öğrencilere hak tanınan, 'profesyonel kariyer eğitimi' programına katılmak üzere... Her ikisi de gelir kaynağı olarak, Amerika'da geniş bir sektör olan 'stantcılığı' tercih eder. Yani alışveriş merkezlerindeki stantlarda ürün satışı yaparlar. ' bilgileri yer alıyor.
Baba benim niye işim gücüm yok %C3%B6meradaleti
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Baba benim niye işim gücüm yok Turkey10
Baba benim niye işim gücüm yok Gencat10
Baba benim niye işim gücüm yok Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Baba benim niye işim gücüm yok Pro1010
Baba benim niye işim gücüm yok 290407

Baba benim niye işim gücüm yok Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics