¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !!

YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Empty YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 6 Ara. 2010 - 0:10

YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !!

Esenlikler...
Uzun zamandır gömüldüğümüz bu aymaz uykudan silkinerek titreyerek uyanma adına Ya Allah Bismillah ...

Ahmaklık ; kendi aleyhine olan olayları bilebile ve gafletle kabullenmek demek anlamına geliyor.

12 Eylül referandum sürecindeki bazı arkadaşlarımızın tutumunu şimdi yüzlerine vurmakta hiç bir beis görmüyorum,
Rahmetli Muhsin başknın Şehadetinde ki BOP parmağına abuk subuk iddialarla kulak tıkayan , zulme sessiz kalan dilsiz Şeytandır sözünden
hareketle şu sözleri haklı olmanın verdiği rahatlıkla soruyorum..!!! hiçmi düşünmediniz EVET verirken bunların vebalinin nekadar ağır olacağını?

Hiç vicdanınız sızlamadı mı bu Vatanın azar azar peşkeş çekilirken seyirci kalırken..???

Millet vekilliği uğruna yada bi kaç işinizi yaptırmak adına küçük aşşağılık menfaatleriniz uğruna büyük DAVA mızı satarken hiç elinin titremedi mi ?

Pişkinlik ; özrü kabahatiden büyük sözünün tek kelimeyle ifadesidir Bence , emanet bir davayı AKP nin arka bahçesi yapıp Muhsin beyin
ideallerine tecavüz edercesine bir yaklaşımla Ülkücü duruş ve ideallere tamamen zır bir tavırla akp ve USA Protestan islam müftüsü ve hatta
PKK ağzıyla demeçlerin yöneticiler tarafından verilmesi ..

Halada çıkıp hiç bir vicdan azabı ve pişmanlık duymaksızın kah kıvırıp
kah aynı tavırları savunanlara diyorum...

Wikileaks belgeleri ABD israil ve bunların kucağında beslenen pis gürühun ortaya çıkması oldu,yıllardır bizim söylediğimiz ama fantazi oalrak nitelendirilen olayların gerçek olduğu ortaya çıktı.

Gönüldaşlarımızın ne kadar kalesiz olduğu konusunda çok şikayetciyim, haksız davalarında imralı köpeğinin bi mertekaresi için küçük kıyamet koparıyorlar ama biz sonuna kadar haklı olduğumuz İLAY-I KELİMETULLAH için NİZAM-I ALEM ülküsü ve onun Şehit Lideri için en küçük kılımız kıpırdamıyor... Hala görevdeler hala rahat geziyorlar hala nefes alıyorlar ..

Ahmet Atalay
Tanrı Türk’ü Korusun
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Turkey10
YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Gencat10
YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Pro1010
YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! 290407

YETMEZ AMA ŞİMDİLİK ALLAH BELANIZI VERSİN !! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics