¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından

Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Empty Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 16 Mayıs 2011 - 1:55

Tepkisiz kalınmamalı !!!!

Dün saat 22:00 - 23:00 arası facebook'ta Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından

" Irkçılardan Nefret Ederiz " gibi bir söylem ile yazı yazılmıştır.Yazının içinde Hüseyin Nihal ATSIZ Beğ'in fikriyat ve hayatını kendine örnek almış insanlara açıkça " Irkçılığın " kötü bir şey olduğu hatta daha da ileri gi...derek vatan hainlerinin ekmeğine yağ sürdüğümüz söylenmiştir. İlgili yazı ve adres aşağıda vereceğim. Kesinlikle kırpma yada oynama yapmadan

GERÇİ Hüseyin Nihal ATSIZ yazmak yerine küçük harflerle Nihat ATSIZ yazmışlar. 2 saatlik uyarımız sonucunda onu düzelte bildiler. Ayrıca Kür Şad ve Çerilere " ÇETE " denmiş. Uyarım sonucunda Çeri olarak düzeltilmiştir.

YAZI :

Arkadaşlar benim kendi dusuncemdir.Ben ırkçılıktan aşırı dindarlardan futbol fanatiklerinden,Ataturkçuyum deyip Atatürkün adını kullanıp menfaati ugruna herşeyi yapan sahte Ataturkçulerden,Sahte kahramanlardan nefret ederim.Benim dünya gorusumde kimse kimseden ustun olamaz.üstünlük senin insanlıgındadır.Bilali habeşi bir zenciydi Ama İslamın goz bebegiydi.Kimse kendini başkasından üstün gormesin.Bu gun cahillik o boyutdaki islamı terör dini gosteren Usamabin Laden öldü diye aglayan avanaklar dolu,Git annen baban için agla.Cia yin kopegi olup masum insanları öldüren bir teröriste ve islama ebu cehilden daha cok zarar vermiş bir adama şehit demeye utanın.Bu adam istanbulda bir çok masum kardeşimizinde katilidir.Daha islamı tanımamıs insanlar kendini musluman zannediyor.Son zamanlarda kafa tasçılıkyapıp Hüseyin Nihal Atsız adına takılanlarada sozum siz bu ülkeye en buyuk zarar verenlerdensiniz.Pkk denen serefsiz namussuzların ekmegine yag calısıyorsunuz.kendinize sahte kahramanlar buluyorsunuz.Bizim için kahramanlarsa vatanını savunan ve gorunmeyenlerdir.Pkk lı teröristlerse zaten ülkeye ihanetin bedelini öyle yada boyle en agır şekilde odeyeceklerdir.Ancak burada sayfamızda onlara küfür ederek birşey elinize geçmez,küfür acizlerin işidir.En üstün silahsa bilgidir.En üstün silahınızı kullanınBizlerin uzerine dusen gorevse devletimize kurumlarımıza sahip çıkmaktır.Ayyıldız Tim kurucu ÜyeCedkan Yafes

https://www.facebook.com/notes/ayy%C4%B1ld%C4%B1z-tim/irk%C3%A7%C4%B1lardan-nefret-ederiz/10150238948845943

Olaya tepkisiz kalmadık ve uyarılarımızı yaptık ama Nihal ATSIZ Beğ hakkında bir kitap yada hayatından bir cümlesini bile örnek almayan insanlar nasıl olur da bu hatayı yapıp böyle bir yazı yazmaya kalkmışlar. Anlamış değilim . Sayfadan ayrıldım ve listemde bulunan insanları da hızla uzaklaştırıyorum .

Saygılarımla , esen kalın ...

T.T.K

Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  231088_202791319755961_147517238616703_474223_4476799_n
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Turkey10
Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Gencat10
Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Pro1010
Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  290407

Ayyıldız Tim adı verilen bir grup tarafından  Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics