¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN

HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Empty HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 13 Şub. 2012 - 22:44

Ey Sarkozy Gel Seninle Hocalı’da Gezelim…

Ama Bir Şubat Ayında Gel.

Dağlık Karabağ’ın Tepelerine Çıkalım Beraber . Karabağ’ın Korkunç Soğuğu İliklerimize İşlesin. Sıkıca Giyin Ama. Hatta İçine Çelikten Bir de Yelek Giy.

Çünkü Hocalı’da Gezerken,Her an Kulaklarında Çınlayan Bir Islık Duyabilirsin .Ardından Sıcak Birşeyler Akmaya Başlar Gövdene Doğru. Dizlerinin Bağı Çözülür, Gözlerin Kararır ve Düşersin. Şaşırma ! Bir Ermeni Keskin nişancının Bu Günkü Ganimetisin Sen.Tıpkı 92 Fevral’da ki Gibi.

Eğer Kurtulmayı Başarırsan Herhangi Bir Eve Girelim Seninle. Dışarısı Soğuk ve Tehlikelidir Çünkü. Ölüm Kol Gezer Hocalı Sokaklarında. Sen 9 Yaşındaki FİRUZA’ nın Kafasından Çivilendiği Kapıdan Geçerken , Ben Derisi Yüzülen Baba ELDAR’’ın Yatağına Uzanayım.

Ama Sen Buradan da Ürkersin. Kireç Gibi Olur Çirkin Suratın .Kanın Çekilir.Sahi Kan Demişken; Bir Su Vereyim de Sakinleş Sen.Hani Şu Ermeni Askerinin 70 Yaşındaki MEHMET EMİN Amcanın Boğazını Kesip Kanını İçtiği Bardakla.

Ne o Miden mi Bulandı. ? İstersen Melkonyan’a Rica Et Bir Deşip Baksın İçine, Bağırsaklarını Eline Versin de Bir İncele. Belki Bir Bir Hazımsızlık Problemin Vardır.Korkma Melkonyan Ustadır Bu İşte. Daha Önce Defalarca Denedi Bu Operasyonu Türklerin Üzerinde.

Lütfen Bu Evde Bekle Beni. Hocalı’ da Ezan Okunmuyor Artık . Birazdan Güneş Doğacak. Ben Şu Yıkık Camide Sabah Namazını Kılayım. Eğer Ben Bu Evde Korkarım Dersen Sende Gel Benimle. Şu Yüzlerce Türk’ün Namaz Kılarken Kurşuna Dizildiği Camide Kılacağım.

Namazdan Sonra Meydandaki Okula Gidelim. Tankların Ezerek Öldürdüğü Çocukların Okuluna. Sana Birkaç Saat Tarih Dersi Vereyim. Belli ki Zayıfsın Bu Konuda.

Eğer Benim Anlatmamı İstemezsen Seni Yakıp Yıkılan Kütüphanelere Götüreyim. Orada Hocalı katliamına tanık olan ve daha sonra Beyrut’a yerleşen Ermeni gazeteci Daud Kheyriyan’ın, ‘For the Sake of Cross’ (Haçın Hatırı İçin) isimli kitabını Okursun.

Eğer Onu da İstemezsen Sana Kendi Ülkenin En Prestijli Gazetesini de Bulurum. Le Mond Gazetesi . Buraya Gazete Getiren Olmaz.14 Mart 1992 tarihli Sayısı Vardır Sadece. Şöyle Yazmıştı Hatırlıyorum. ‘’ Ağdam’da bulunan basın mensupları, Hocalı’da öldürülmüş kadın ve çocuklar arasında kafa derisi soyulmuş, tırnakları çıkarılmış üç kişi görmüşler. Bu, Azerilerin propagandası değil bir gerçektir ‘’ .

Ne Oldu Neden Eğdin Başını ? Utandın mı? Yoksa Yürürken Ayağına Çarpan Kafataslarına , Gövdelerinden Koparılmış İnsan Uzuvlarına mı Bakıyordun ?

Baksan Bile Göremezsin Biliyorum. Senin Gözlerin 13 Yaşındaki NİGAR’ ın Deniz Mavisi Gözleri Gibi Oyulmadı Ama Sen Bakar Körsün. Senin Gözlerin Cezayir’de Fas’ta Bile Gerçekleri Görmemişti.

Gerçeklerle Yüzleşmek Hep Canını Sıkıyor Değil mi? Gel Can Sıkıntını Bir Nebze Olsun Azaltalım. Biraz Futbol İzleyelim Mesela. TAŞNAKLARLA İle ASALALILARIN Dostluk! Müsabakasına Misafir Olalım. Gerçeklerin Can Yakan Bu Çıplaklığı Karşısında Eğlenmek Senin de Hakkın.

Unutmadan… Buralarda Futbol Topu Bulunmaz Çünkü Tüm Çocuklar Katledildi. Ama Caniler Bu Soruna da Çözüm Bulmuşlar. Saçları Kısa Kesimli Türk Çocuklarından Birinin Kafasını Kesiyorlar Bak. Birazdan O Kafayla Müsabaka Başlayacak.

Sen Bunu da Sevmedin Sanki. Ne Huysuz Adamsın .Hiçbir Şey Seni Tatmin Etmiyor.Carla’ dan Başka.

Aramızdaki Buzları Eritelim En İyisi. Şu İleride Kazıklara Oturtularak Katledilen Yaşlı Amcaların Uğrak Yeri Bir Kahve Var.Oraya Gidip Sohbet Edelim.Bana Kirli İlişkilerinden Bahsedersin Biraz. Hunharca Parçalanmış Bebeklerin Çığlıklarından Seni Duyar mıyım? Bilemiyorum….

Bunu da Beğenmediysen Çıkalım Artık Harabeye Çevrilmiş Bu Kentten.Ağdam’ a Doğru Gidelim. Buraya Birkaç Kilometre Uzaklıktadır. Ama Varmak Zordur Ağdam’ a.Daha Önce Gitmek İsteyenler Hiç Varamamıştır Çünkü. Yolda Hain Pusular Vardır .

Senin Korkmana Gerek Yok Gerçi. Pusuyu Atanlar Benim Derimi Yüzerler . Çünkü Ben Türkoğlu Türküm. Onların Pis Salyalarını Akıtarak Kustukları Nefretleri Yalnızca Banadır.

Üşüdüysen Şu Ermeni Dostlarını Çağırırsın. Sana Bir Ateş Yakarlar. Onlar Ateş Yakmakta Maharetlidirler. Ne Odun Ne Kömür Kullanırlar. Sen Onlara Yıllardır Sömürdüğün Petrollerden Verirsin, Onlar Ne de Olsa Üstlerine Döküp Diri Diri Yakacak 60-70 Türk Bulurlar.

Kaçmak İstedin Değil mi? Kusura Bakma Hocalı’ nın Dünyayla Bağlantısı Kesilmiştir. Yani Buraya Hiçbir Vasıta Gelmez. Ama Bir Yolu Var Kaçmanın. Yıllardır Sömürgecilikte Yarıştığın Kadim Dostun Rusların Tanklarının Altında Türkleri Ezmeyi Çok Seven 366.Motorize Tugayı Buralardadır.

Eğer Rica Edersen Sana Bir Helikopter Verirler. Buradan Tek Çıkış Böyledir. Ama Bu Ruslar Rüşveti Çok Severler. Onlara Yıllardır Kanını Emdiğin Cezayir’de ki Yetimlerin Hakkından Biraz Verirsin Olur Biter.

İşte Böyledir Hocalı’ da Bir Gün. Paris’ten Görüldüğü Gibi Değildir. Avrupa Kadar Rahat Gezemezsin Buralarda. Sen En İyisi Bir Daha Gelme Buralara. Sağlığına Zararlı. Bütün İlişkini Kes Bu Topraklardan. Şu Kirli Ellerini de Çek Bir Zahmet.

Ermenistan’daki okul duvarlarında asılan haritalarda Türkiye’nin 12 ili yer almaktayken, Ermenistan’ın bayrağında Türkiye hudutları içindeki Ağrı Dağı’nın resmi varken, Ermenistan Millî Marşı’nda “Topraklarımız işgal altında, bu toprakları azat etmek için ölün, öldürün” denmekteyken *, Sen Boşa Maval Okuma Dünyaya.

Bak Sana Paris’ li Ata Baban Voltaire’ nin Bir Sözünü Hatırlatayım.’’ Tarih, Cinayetlerin ve Felaketlerin Bir Tutanağıdır ‘’

Bu Nasihatten Anlamadıysan Sana Bir De Ülkücü Nasihati Edeyim ‘’ Büyü de Gel Selvi Boylum Büyü de Gel’’

CAN BESLEN

HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Hocali7438831
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Turkey10
HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Gencat10
HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Pro1010
HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN 290407

HOCALI (XOCALI) ‘DA BİR GÜN Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics