¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!!

Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Empty Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 11 Mart 2012 - 8:50

Bu yıl 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Milletçe (!) yas ilan edildiği için kutlanmadı ...Hani ilk duyduğumda ''ne oluyoruz ?'' diye sordum kendime .Bu Cumhuriyet kurulduğundan beri ,hatta Cumhuriyetin kurucusunun en sağlıksız vakitlerinde dahi bilhakis kendisinin isteğiyle coşkuyla kutlanmıştı .Ya şimdi ? Yaklaşan her neydiki ,ayaksesleriyle Milletimi ürkütüvermişti ?

Ben her zamanki gibi AY YILDIZLI AL BAYRAĞIMI dosta düşmana karşı gururla asmıştım ...Öyle tek bayrakta benim içimdeki ateşi söndüremez diye evin her iki tarafına en büyüğünden asmıştım ....Ama yinede içimin burkulmasına mani olamamıştım maalesef !!!

Aklımı bunlarla yorarken düşünmeden edemedim ''yıllardır paylaşamadığımız (!) ATAMIZIN emanetinin birileri tarafından başkalarına peşkeş çekilmesine ,al aşağı edilmesine nasılda top yekün sessiz kalıvermiştik ''

CHP 'nin kurucumuzdur diyerek yıllardır sahiplenip (!) neredeyse ambargo koyduğu fakat son dönemde icraatları ve ettikleri kelamlarla kurucularına liderlerine işledikleri vicdan suçlarını düşündüm ...

''Atamız kesinlikle devrimciydi'' diye böbürlenen sol cenaptakilerin neredeyse devrim dedikleri olgudan anladıklarının son dönemdbir tv programında e neredeyse MEMLEKETİ BÖLMEKLE eşdeğer olduğunu düşündüm ,üzüldüm ....

Her alanda sözde toz konduramadığımız (!) ATAMIZ futbol takımlarınında çekişmelerinin en başlıca mevzusu olmaktanda kimbilir ne üzülmüştür yattığı yerinden ...Fenerbahçeliydi !!! hayır Galatasaraylıydı !!! yok yok diye sürüp gelen tartışmalarla sızlattık kemiklerini ...

Bizde MİLLİYETÇİ HAREKETİN temsilcileri olarak şu yada bu sebeple onun bunun tuzaklarına geldik ve kendi kendimizle ,kardeş kardeşe didişirken ona atılan çamur at izi kalsınlara mani olamadık ...O BİR BOZKURTTUR !!! dedik bitti gitti ...

Özellikle ŞU TARİKATÇILAR yok BİLMEM BU TARİKATÇILAR ,SÖZDE KOCA KOCA DİN ALİMLERİ (!) her vakit töbe haşa neredeyse dinsiz deme cürretini gösterdikleri bu TEK ADAMIN her vakit günahına girdiler ... Geçen Ümit ÖZDAĞ hocamın bir programını izlerken içim titredi .Ölüm döşeğindeki ATAMIN son kelamının üç defa ''saat kaç '' diye sorduktan sonra '' Vealeykümselam'' olduğunu gözlerim yaşlı seyrettim .Canını teslim ederken dahi dilinde ALLAH SELAMI olan bu kulunun hesabını elbetteki yüce makamında Rabbim soracaktır !

Bir konuşmasında İSTANBUL 3.BÖLGE MİLLET VEKİLİMİZ sayın Meral AKŞENER hocamın ders niteliğinde diye düşündüğüm paylaşımını aktarmak isterim .'' Bursada üç müslüman Türk kız öğrencinin yabancı bir kolejde okurken öğretmenlerinin misyoner faaliyetlerinden etkilenip hristiyan olduğunu duyan ATATÜRK ,hemen o gece çıkardığı kanunla bütün ecnebi kolajlerini kapattırıp yine aynı gece memleketteki bütün yabancı öğretmenleride sınırdışı etmiştir '' bu bir tarihi gerçekliktir ve DİNSİZ diye etiketlenmeye çalışılan birinin aslında ne olduğunun alenen bir ifadesidir ...

Sonuç olarak ister kabul edin ,ister etmeyin mezarında bile rahat huzur vermediğimiz CUMHURİYETİMİZİN TEK ADAMINA çok şeyler borçluyuz ....Yine yeni tertiblenen bir tezgahın daha hayal ürünü söylevi olan DİKTATÖRLÜK yakıştırmasıyla lekelenmeye çalışılan bu BÜYÜK ADAMA çok şeyler BORÇLUYUZ !!!

19 MAYIS 1919 'da Samsun'a çıktığında savaşlardan yorulmuş bitap düşmüş halkına UMUT aşılayan ,'' PAŞA ,PAŞA benim VATANIM şu benim tarlanın öbür ucudur .Ne zaman düşman oraya dayanırsa düşünürüm !!!'' diyen yorgun MİLLETİNE UMUT OLAN bu KOCA YÜREKLİ MAĞRUR BOZKURTA ,Hepimizin ATATÜRK'üne ÇOK ŞEYLER BORÇLUYUZ !!!

EMİNE ARSLAN
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Turkey10
Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Gencat10
Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Pro1010
Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! 290407

Hepimizin atatürkü !!! Cesur yürekli ,mağrur bir bozkurt !!! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics