¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk!

kızgın Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Cuma 1 Haz. 2012 - 7:01

Şu masum dostluk tablosuna bakın, dünyanın dört yanından gençler bir araya gelip fotoğraf çektirmiş gibi görünüyorlar. Hâlbuki bunlar, ülkü birliği bulunan ve bu nedenle aynı emele hizmet eden güçlerin dalkavuklarıdır. Bir yanda dünyayı binlerce yıllık ideallerini gerçekleştirmek üzere dünyayı yönetmeye çalışan siyonist Yahudilerin temsilcisi, diğer yanda başta Türkiye olmak üzere Orta Doğu ve Anadolu’da şerrin ve soysuzluğun timsali hâline gelen pkk’yı savunan aşağılık güruhun piyonu; ortada ise hepsinin güç merkezi olarak görülen emperyalizm tutkunu Amerika…

İnsanlara kan ağlattığı hâlde, hâlâ onlara kucak açabilen herhangi birine “insan” demekten imtina etmek gerekiyor. Bu durumda, resimdeki pkk flamasını, bir paçavra gibi sırtına atmış olan bu teröriste kucak açan diğer emperyalistleri kutluyorum. Zira gerçek niyetlerini apaçık ortaya koyabilecek şu tabloyla insanlara bir an olsun gerçekçi davranabilmişler.

Ayrıca bu gözünü kan bürüyen soysuz zihniyete değil, emperyalizmin batağında çürüyen mazlum milletlere şaşıyorum ve acıyorum. Biz bu hâle düşecek milletler miyiz?

Titreyip özümüze dönme vakti geçmiyor mu?

TTK!
Orkun KUTLU
Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Masumi10
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Turkey10
Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Gencat10
Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Pro1010
Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! 290407

Emperyalizm, Siyonizm ve Pkk! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics