¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır"

"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Empty "CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır"

Mesaj tarafından GökBörü Ptsi 18 Haz. 2012 - 6:58

Habur Açılımından sonra AKP’nin ciddi bir oy kaybettiğini ama 1 ay içinde önce o zaman milletvekili olan Kılıçdaroğlu'nun Dersim Tartışması başlattığını, ardından ise Deniz Baykal'ın kasetinin ortaya çıktığını anlatan Özdil, "CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" dedi.

BAYKAL'IN KASETLE GİTMESİNİ İSTEMEDİM

CNN Türk'te yayınlanan Medya Mahallesi'ne konuk olan Yılmaz Özdil, tam anlamıyla bir şov yaptı.

Ayşenur Arslan'ın hazırlayıp sunduğu programa konuk olan Hürriyet yazarı Yılmaz Özdil, önce AKP’nin Karşıyaka'yı il yapma planına yorum yaptı:

Özdil "Karşıyaka'sız İzmir olmaz. Karşıyaka'yı ayırıp il yapmak Karşıyaka'ya sıcak gelir gibi düşünüyorlar ama İzmir'i amip gibi 125 parçaya da bölseniz sana oradan ekmek yok..." diyerek AK Parti'ye göndermede bulundu.

-Ben susayım, gözlerim konuşsun der gibi-

Özdl’in "AKP'yi Habur'a iten güç neyse, CHP'yi dizayn eden güç aynısıdır." sözleri ise programın doruk noktası oldu.

Habur Açılımından sonra AKP’nin ciddi bir oy kaybettiğini ama 1 ay içinde önce o zaman milletvekili olan Kılıçdaroğlu'nun Dersim Tartışması başlattığını, ardından ise Deniz Baykal'ın kasetinin ortaya çıktığını anlatan Özdil, "CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" dedi ve ekledi:

-AKP'yi Habur'a iten güç neyse, CHP'yi dizayn eden güç aynısıdır-

Ayşenur Arslan'ın "Nedir o güç? Bir fikrin var mı? Vardır tabi de söylemek ister misin?" şeklindeki sorusu üzerine ise sessiz kalan Özdil'in imdadına deneyimli televizyoncu Ayşenur Arslan yetişti:

"Ben radyodan dinleyenler için söyleyeyim... Bu soru üzerine konuğum hafif bir gülümseme ile başını yana eğerek, "bu nasıl soru Ayşenur... Ben susayım da gözlerim konuşsun" der gibi baktı."

-AKP hapse girmemi istemedi ama CHP..-

Daha sonra CHP'yle ilgili düşüncelerini aktaran Özdil, bu partiden çok tepki geldiğini belirterek "Beni cemaatçi olarak suçladılar. AK Partiden para alıyor dediler. Oysa ben bu partinin genel başkanının bir kaset skandalıyla gönderilmesine karşı çıktım.. Genel başkan gitti, birileri paraşütle tepeden aşağı indi. Benim hapse girmemi talep eden kişi şu an CHP genel başkan yardımcısı. Sağ olsun benim için çok dava açarlar AKP'liler ama AKP bile hapse girmemi istemedi." dedi.

-Gazetecilerin Silivri gezisine gönderme yaptı-

İnternethaber’de yer alan habere göre, Özdil, programın sonunda kendi gazetesinden Ahmet Hakan'ın da dahil olduğu ve Adalet Bakanı ile birlikte Silivri Cezaevine gittikten sonra "çok güzel bir cezaevi" yazan gazetecilere de çok sert bir eleştiri yaptı: "Davaları açan savcılar, operasyonları yapan polisler bile medyamızın o yazılarından utanmışlardır sanırım. Ne yazık ki böyle bir medyamız var bizim..."

Yılmaz Özdil
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Azerba10
"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Gencat10
"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Pro1010
"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" 617300
"CHP'nin dizayn edilmesi, AKP'yi kurtarma planıdır" Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics