¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!

Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Empty Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!

Mesaj tarafından GökBörü Salı 15 Ocak 2013 - 5:30

Sayın başbakan geçenlerde gittiği Afrika gezisinin Senegal ayağında Fransa’nın gönderdiği köleliği sembolize eden heykel için “Aslında bunu Fransa’ya geri göndermek lâzım!” buyurdular. Madem ki kendileri köleleştirilen ve soykırıma uğrayan halklara bu kadar meraklılar; ben de kendilerine pek tanımadığı bir milletin uğradığı kıyım hakkında bilgi vermek istiyorum.

Bundan 23 yıl önce 20 Ocak 1990 tarihinde kendisini yok sayan ve Azerbaycan topraklarına Ermenileri yerleştirme siyaseti güden Sovyetlere başkaldıran Azerbaycan Türklüğü büyük bir kıyıma uğramıştır. 1 günde Bakü’de 137 kişi öldürüldü, 700 kişi yaralandı ve 800 kişiden fazla insan yok yere hapsedildi. Bu gün, Türk tarihine “Kara Yanvar” olarak geçti. Lâkin sayın başbakan genelde garip ve ezik keko halkını, zalim ve barbar Türk milletinin tahakkümü altından kurtarmak amacıyla Bebek Katili ile görüşmelerde bulunduğu için, bu olaydan pek haberi olduğunu düşünmüyorum.

Sayın başbakanın pek tanımadığı bu Türk milletinin uğradığı başka kıyımlarda var. Lâkin burada anlatmamızın sayın başbakanın pek umrunda olacağını düşünmüyorum. Ama bu bilgiyi verdikten sonra şunu sormak istiyorum: Kendileri ne için başında bulundukları, -ırken olmasa da- harsen mensup bulundukları, kendisine hizmet etmek için yemin ettikleri millete gözlerini kapatıyorlar da her olayı yabancı milletler gözlüğüyle izliyorlar?

Kendileri pek tanımaz ama bugün özelleştirdikleri fabrikaları yapan millet o fabrikaları yaptığı zaman 7 düvele karşı müttefikleriyle beraber yenilmiş, daha sonra tek başına kazanmış yorgun bir milletti. Kâh Amerika’da kâh Afrika’da gezmekten vakit bulabilirler de yapabilirler mi bilinmez ama dönüp bir bakarlarsa bu pek tanımadıkları milletin o kıyımları yapanlardan da, unutanlardan da intikam alacağı günü sabırsızlıkla beklediğini görebilirler.

Şerif Özdemir
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Azerba10
Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Gencat10
Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Pro1010
Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  617300
Bir Heykel de Benden Ermenistan’a Gelsin!  Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics