¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Empty "Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi

Mesaj tarafından GökBörü Paz 8 Eyl. 2013 - 19:01

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyimi vermem. 

Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyimi vermem. Yıllar önce ermeni köpekler Türk toprağı Karabağ işgal etmişti TSK Karabağı almak için ermenistan'a dayanırsa savaşa varım, çin'in işgal ettiği Doğu Türkistan'a dayanırsa savaşa varım,Musul Kerkük , Güney Azerbaycan Türk toprakları işgal altında.. amerika israil çıkarları için 3 yavşağın kıçı rahat etsin diye canımı yolda bulmadım

"Tayyip bebelerini askere Gönder"

Erdoğan'ın oğlu, Kasımpaşa Deniz Hastanesinden "Çürük Raporu" aldı.
Erdoğan'ın oğlu, Amerika'da yaşıyor. Burdur'da dövizli askerlik yaptı.
Erdoğan'ın damadı. Sadık Albayrak'ın oğlu. Burdur'da bedelli askerlik yaptı.

Bülent Arınç'ın oğlu. Bu yıl Bilkent Üniversitesi'nden mezun oldu. Mezun olur olmaz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesindeki TEPAV'da siyaset danışmanı kadrosuna alındı. Tecilli, henüz askerliğini yapmadı.

Bülent Yıldırım:Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım'ın oğlu. 2006 yılında AKP'lilerin her şehit cenazesinde yuhalandığı' bir dönemde gönüllü olarak Birleşmiş Milletler Barış Gücü-UNIFIL komutasında görev yapan TCG Gaziantep Firkatey'ninde, Lübnan açıklarında askerlik yaptı.

Ramazan Akdağ:Sağlık Bakanı Recep Akdağ'ın oğlu. Recep Akdağ'ı şaşırtan bir protestoile Bilkent Üniversitesi'nden bu yıl mezun oldu, tecil aldı. Henüz askerliğini yapmadı.

Cem Şahin:TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin'in oğlu. Erzurum 9. KolorduKomutanlığı'nda askerliğini yapıyor. iç güvenlik bölgesi içinde değil.

Kaan Çağlayan ve Çağan Çağlayan:Mehmet Zafer Çağlayan'ın oğulları. Üniversite öğrencileri. KaanÇağlayan lahmacun, Çağan Çağlayan hamburger restoranı işletiyor. Henüz
askerliklerini yapmadılar.

benim abd israil çıkarlarına geberip gitmeye niyetim yok akp oy veren amerikan taparların piçleri gidip gebere bilir..

1946 “Dörtlü Takrir” dümeni ile kurdukları Demokrat Parti ile iktidarı ele geçirerek Türk askerini Kore’ye göndererek haçlı askeri ettiler. Bu günde yapıkları budur ve Erdoğan’ın yasaklı olduğu dönemde bir Avustralya radyosuna verdiği demeçte PKK mücadelesinde hayatını kaybeden askerlerimize “Kelle” demesinin sırı da buradadır.
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Azerba10
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Gencat10
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Pro1010
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi 617300
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Empty Geri: "Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi

Mesaj tarafından GökBörü Paz 8 Eyl. 2013 - 19:02

Ey millet, içinde bulunduğumuz durum Şudur, her gün toprağa verdiğimiz evlatlarımız “Haçlılara hizmet eden siyasetlerin sonucu..VATAN TOPRAĞINA DÜŞMEKTE,Çünkü: milletinin ezeli düşmanı olan haçlılara kölelik edenlerin siyasi oyunlarının figüranları olmaktadırlar.

Emperyalizmin tayin ettiği başımızdaki işbirlikçi devşirme siyasetçilere oy vererek, “şehit olmakta” haçlıların kölesi” olmuş siyasetçilerin entrikaları sonucu yitirdiğiniz evlatlarınızın hesaplarını sormayarak, “vatan sağ olsun on tane daha doğururum” diyen desteklerinizle sizler de bu suça ortak olmaktasınız!

iktidara getirdiği, kökenleri Ermeni, Yezidi Kürtlere, Süryani Hıristiyan-Sabi Araplara, Sabetaycı Yahudilere ve Mihri Ermeni ve Arnavutlara dayalı iş birlikçi hükümetler 600 yıllık Osmanlı imparatorluğunu ve Atatürk Cumhuriyetini tarihe gömmek, bölgeyi Haçlılara teslim etmekte, asırlara uzanan yandaşlıklarını “Türk ve Müslüman” kimlikleriyle gayet iyi yürütüyorlardı.Kökleri bu kadar eskilere uzanan kripto azınlıkların oluşturduğu hükümetler ve devlet yapılanması olmasa bu topraklardan Haçlı Dünyası ile “kayıtsız-şartsız işbirliği” yapmak mümkün olabilir miydi?Olamazdı elbette!

*1938 SONRA TÜRKİYE'NİN BAŞINA GECENLERİN ALAYI DÖNME DEVŞİRME BUGÜNDE İÇİNDE * Bakmayın siz adı geçenlere ''Demokrasinin Yıldızları'' dendiğine, bunlar aslında ABD'nin ülkemizdeki yıldızlarıdır... Işığını ''Beyaz Saray''dan alan bu ''yıldızlar'', Washigton'dan aldıkları ''ışık'' kesildiği anda kayıp gitmektedirler...
GökBörü
GökBörü

"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Azerba10
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Gencat10
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Pro1010
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi 617300
"Tayyip bebelerini askere Gönder" Bu, benim savaşım değil. Hiçbir şeyi Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics