¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor.

Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Empty Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 16 Kas. 2013 - 9:14

Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor.

“Zaman kardeşlik zamanı” diye.

Tartışan,çekişen ve kavga eden iki erkek görüntüsünden sonra, keyifle zaman gazetesi okuyan iki adam görüntüsü ve etkileyici bir müzikle yayınlanan bir reklam.

“Bu dünya kimseye kalmaz.Zaman kardeşlik zamanı”

Zaman gazetesi tarafından geçen yıl da benzeri bir reklam yayınlanmış idi.

Sözüm ona kardeşlik daveti yapılıyor.

Kimin tarafından ?

Zaman Gazetesi tarafından.Tarikat ve Cemaat zihniyeti ile belli güç odakları adına Cumhuriyet’le ve Laik düzenle hesaplaşmakla görevli bir gazete tarafından.

Hizmet ettiği güç odaklarının çıkarları için hiç çekinmeden maksatlı ve asılsız haber ve yorumlarla masum insanları hedef gösteren tetikçi bir gazete tarafından.

Gerçek bir değeri olmadığı için posta kutularına sıkıştırılan ya da kapı altlarından bedava atılarak çok satılan gazete ünvanını yakalamak isteyen bir gazete tarafından.

Bizzat benim de muhatabı olduğum asılsız yayınlarına karşı düzeltme taleplerine cevap vermeyen ve yetkilileri telefona dahi çıkma nezaketini göstermeyen saygısız bir gazete tarafından.

Kısacası,gerçek anlamda Kardeşlik iddiası ile uzaktan yakından ilgisi olamayacak ilkesiz bir gazete tarafından.

Kardeş olmanın sorumluluklarını bırakın insani değerleri dahi hiçe sayarak,insanları ötekileştiren bu gazete ve temsil ettiği zihniyet açısından ne değişti de şimdi kardeşlik diye masum insanları bu temiz duygu üzerinden istismar etmeye başladılar.

Hadi biz de şimdi kardeşlik zamanı diye inanalım da,yalanın tetikçiliğin diz boyu olduğu dönemin ne zamanı idi.

Belirttiğim nedenlerle,anılan gazete ve mensubu olduğu kindar zihniyetin sahte kardeşlik davetinin samimiyetine inanmıyorum ve de kardeşlik taleplerini özellikle reddediyorum.

Ancak,”Zaman” gibi her gün kin kusan,maksatlı,bağımlı ve taraflı yayın yapan bu tür bir basın organının”Bu Dünya Kimseye Kalmaz” diye başlayan bir mesaj yayınlamasını da bu Ülke’de oynanan oyunlar açısından oldukça anlamlı ve dikkat çekici buluyorum.

Açıkçası ; “Demokrasi” maskesi altında Cumhuriyetle hesaplaşan ve maksadına ulaşan derin güç odaklarının, basındaki bu tür mesaj ve benzeri söylemler ile,işin arka planında sözde siyasi olarak oynamak istedikleri yeni bir oyunu ve aşamayı bu sefer “Kardeşlik” maskesi altında halka benimsetmeye çalışacaklarını düşünüyorum.

Sivil,asker tüm taraftarlarına,sempatizanlarına,muhataplarına ve de işbirlikçilerine “Zaman Kardeşliğinin” hayırlı olması dileği ile….
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Turkey10
Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Gencat10
Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Pro1010
Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. 290407

Televizyon kanallarında bir reklam yayınlanıyor. Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics