¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kredi kartı bombası

Kredi kartı bombası  Empty Kredi kartı bombası

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 24 Kas. 2013 - 1:35

Borç batağındaki T.B. Başbakanlık önünde “canlı bomba” heyecanı yarattı. Polisler havaya ateş açtı, zanlıyı yakaladı
 Kredi kartı bombası  1385099009
Başbakanlık binası önünde bomba görüntüsü verdiği düzenekle eylem yapan hamur sanatçısı T. B., Ankara’yı alarma geçirdi. Zanlının, herhangi bir suç kaydının bulunmadığı, eylemi maddi sıkıntı yüzünden gerçekleştirdiğini ifade ettiği öğrenildi. Hamurdan biblolar yaparak geçimini sağladığı ortaya çıkan T.B., dün sabah saatlerine “Başbakanlık’ta bombalı eylem yapacağım” diyerek kendisini ihbar etti. Bunun üzerine polis Ankara’daki bütün birimleri ve Başbakanlık yetkililerini uyardı. Başbakanlık önünde geniş güvenlik önlemleri alındı. Şüphelinin Vekaletler Caddesi’ne giriş yaptığı sırada korumalar alarma geçti. Güvenlik güçleri, üzerinde kablo sarılı düzeneği görünce zanlıya “dur” ihtarında bulundu ve havaya uyarı ateşi açtı. Güvenlik güçleri bu sırada yere yatan zanlıyı üzerine kapanarak etkisiz hale getirip gözaltına aldı. Şahsın kredi kartı borcu yüzünden bunalıma girdiği ve Başbakan Tayyip Erdoğan’la görüşmek için üzerine kablolar yerleştirdiği hamura bomba süsü verdiği iddia edildi.

Uyarı ateşi açıldı
Kahramanmaraş doğumlu 52 yaşındaki T. B.’nin, uzun yıllardır Ankara’da yaşadığı öğrenildi. Başbakanlık binası önünde hareketli saatlerin yaşanmasına neden olan T. B., daha önce bir televizyon kanalında katıldığı programda geçim zorluğu çektiğini belirterek Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan yardım istemişti. Zanlı, programda “Babamın tuğla atölyesi vardı, çamurların içinde büyüdüm diyebilirim. Benim esas mesleğim kaynakçılık ama 1994 yılında geçirdiğim bir tren kazası nedeniyle bir ayağımı kullanamaz hale geldim. Kaynakçılık yapamayınca boş oturmamak için hamur işine başladım” demişti.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Kredi kartı bombası  Turkey10
 Kredi kartı bombası  Gencat10
 Kredi kartı bombası  Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
 Kredi kartı bombası  Pro1010
 Kredi kartı bombası  290407

Kredi kartı bombası  Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics