¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır.

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Empty Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 30 Ekim 2014 - 8:25

eski ABD Dışişleri Bakanı Henry Kissinger:
ABD Eski Dışişleri Bakanı Henry Kissinger “ Biz ABD olarak neden güçlüyüz biliyor musunuz?Bizler aramızdaki vatan hainlerini öldürürüz."Diğer ülkelerdeki vatan hainlerini ise birer kahramana dönüştürüp o ülkelerin üst yönetim kurumlarına getiririz.”

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır.
“ Bölgenin en huzursuz olması gereken, etrafı düşmanları ile kuşak kuşak çevrilmiş olan İsrail huzur içinde yaşarken,
onların yerine, neden çevresindeki ülkelerin (ülkemiz dâhil) hemen hemen hepsinde iç kargaşa mevcut bulunuyor?
Bu soruya cevabınızı kendiniz verebilirsiniz. B-O-P

Yapıyorlar bugün görüyoruz... Görmeyenleri de zaten kullanıp, kendilerine destekçi yapıyorlar...
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. 14628910

“AKP ile anlaşarak TSK’yı kafesledik”
Utah Üniversitesi’nde konferans veren CIA’nın Türkiye uzmanı Henri Barkey, AB üzerinden yapılan derin operasyonu bu ifadeyle tanımladı.

CIA’nın Türkiye uzmanı Henri Barkey’in, 2003’te 1 Mart tezkeresinin reddedilmesinden 25 gün sonra 26 Mart’ta Utah Üniversitesi’nde verdiği “Felaket ile Flört: Türkiye, Irak ve ABD” adlı konferansta, AKP lideriyle anlaşarak “Türk Ordusu’nu çok sıkı bir kafese kapattıklarını” söylediği ortaya çıktı. Barkey, AKP’nin, AB reformlarında ısrarlı tutumu ve ABD’nin Türkiye’ye gün vermesi için AB’ye baskı yapmasının “Türk Silahlı Kuvvetleri’ni kafesleme” planı olduğunu ifade ediyor.

“Felaket ile flört”
Barkey’in bu sözleri kullandığı dönemde Genelkurmay Başkanlığı koltuğunda Orgeneral Hilmi Özkök oturuyordu. Konferanstan 3 ay sonra, 4 Temmuz 2003’te de K. Irak’ta Türk askerlerinin başına çuval geçirildi. İlerleyen yıllarda ise Ümraniye ve Balyoz gibi soruşturmalarla çok sayıda subay tutuklanarak adeta “kafes”leniyor.

Konuşmasında, 1 Mart Tezkeresi’nin reddedilmesinden Türk Ordusu’nu sorumlu tutan Barkey, ABD’nin en büyük felaketinin Türk Ordusu’nun, “PKK terörü ve çıkacak karışıklıkta Türkmenleri korumak için” Kuzey Irak’a girmekte ısrar etmesi olduğunu, bu nedenle konuşmasının adını “Felaket ile Flört” koyduğunu anlatıyor. Barkey, tezkerenin reddiyle gerçekleşmeyen kuzey cephesinin sırf TSK’nın K. Irak’a girmesinin engellenmesi için düşünüldüğünü ifade ediyor. 

Bu Siyonist Plan, 1982 yılında, Dünya Siyonist Yayın organı KİVUNİM'de yayınlandı. Planın ana hedefi; Müslüman coğrafyadaki ülkeleri etnik ve dinsel temelde ayrıştırıp parçalayarak, bu parçalardan İsrail'e müttefik Hıristiyan devletçikler yaratmak, yine İsrail'e müttefik Arap olmayan bir devlet yaratmak, yani Yahudi Kürdistan Arap Baharı diye bir şey yok, Ortadoğu'da olan bitenlerin adı "İsrail Baharı" ya da "Yahudi Baharı" olması gerek, çünkü İsrail Planı tıkır tıkır işliyor...ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. 19120310
AKP'li vekil: "BOP Yahudi menşeli İsrail menşeli bir projedir. Eski Mezopotamya'nın Tevrat vasıtasıyla Yahudilere vaat edilmesi vardır. Fırat ile arasındaki, bizim Büyükada'ya kadar olan bölüm de buraların içerisinde zikredilmektedir. Bugün PKK da bu projeye hizmet etmektedir." PKK'nın hedefi, Büyük Orta Doğu Projesi'ne uyumlu ise bu projenin eş başkanı da Tayyip Erdoğan olduğuna göre, çözüm bulması mümkün müdür? Türk Milleti bunu görecek ama geç olacak geç...

En son İlteriş Kağan tarafından Perş. 30 Ekim 2014 - 8:35 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Turkey10
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Gencat10
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Pro1010
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. 290407

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Ile10

https://ilteris.forum.st/

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Empty ABD’li yarbay

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 30 Ekim 2014 - 8:35

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Fft6_m10
Güneri Cıvaoğlu 

22.06.2010 - 00:41

Zihnimde lego parçaları gibi uçuşan eylemler, söylemler, tavırlar...
Bunları bir araya getirerek büyük fotoğrafa varmaya çalışıyorum.
İşte onlardan ikisi...

1. Körfez Savaşı sırasında Suudi Arabistan’dayım ABD kumanda merkezi olarak kullanılan otelin bir odasında dinlediklerim dehşet verici
Amerikalı yarbay duvardaki harita üzerinde Türkiye’nin Güneydoğusu’nu ve Kuzey Irak’ı işaret ediyor.
Avucunu o coğrafyada dolaştırırken şöyle diyor:
‘Savaş bitecek. Amerika Irak’tan çıkacak. Giderken silahlarının büyük bölümünü bırakacak.
Bunlar içinde ağır silahlar, roketler de olacak.
Yöredeki Kürtler bu silahları alacaklar ve Türkiye’ye karşı kullanacaklar.
Toprak isteyecekler.
Türkiye, ya istedikleri toprağı verecek ya da vermeyecek ve savaşacak.’
Yarbay iyi derecede Türkçe konuşarak anlatıyor bunları.
Kulaklarıma inanamıyorum.
“Ya NATO ortaklığı ya ülkelerimiz arasındaki dostluk” diye soruyorum oralı olmuyor.
Gene de bunun “Amerikalı yarbayın kendi fantezisi” olabileceğini düşünüyorum.
Ama...

Birkaç dakika sonra bir başka odada gene Amerikalı bir rütbeliden aynı şeyleri dinliyorum.
Bunun “bir mesaj olabileceğini” düşünüyorum.
Çünkü bu randevuyu bana ilk Dışişleri Bakanı ve o zamanki Suudi Arabistan Büyükelçimiz Yaşar Yakış oradaki ABD Büyükelçisi ile konuşarak sağlamıştı.
ABD Büyükelçisi, ABD komutanıyla temasa geçmiş ve bu iki rütbeli subay tarafından verilecek kişisel brifing için davet edilmiştim.
Dönemin ABD Başkanı Bush Bağdat’a girmedi, Kuzey Irak senaryosunun uygulanma olanağı kalmadı.
Ama...

1991’de dinlediğim o senaryonun 2010 Türkiyesi’nde sahnelendiği kuşkusundayım.
PKK o roketatarları, uzun namlulu ağır silahları, dockaları, tonlarca patlayıcıyı nasıl elde etmekte.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Turkey10
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Gencat10
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Pro1010
Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. 290407

Düşünen her beyin kendisine şu soruyu sormalıdır. Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics