¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-Saray'ın Davetlileri Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı?

-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Empty -Saray'ın Davetlileri Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı?

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 24 Ocak 2015 - 7:41

Cumhurbaşkan’ları için Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı?

Kısacası ve açıkçası ;

Ak-Saray’da sıra ile özel davetler veriliyor.
Saray çıkışında da davetliler inciler diziyor.

Kimler çağrılıyor.
Elbette kamuoyuna Cumhurbaşkanı’nın görüş ve yaklaşımları doğrultusunda açıklama yapabilecek ve övgüler düzebilecekler.
Sanatçılar çağrıldı.
Kim açıklama yaptı ?
Hülya Avşar.

Öyle ya Türk Halkını,Türk Kadınını o temsil ediyor .
O da hepimiz adına bir açıklama yapmalı idi.
Büyük bir sorumlulukla Saray için ne dedi ?
“Ben çok ihtişamlı görmedim.Abartıldığı kadar yok.”
Doğrudur Hülya Hanım, hepimiz senin kazandığın gibi kazanıyor ve de benzeri saraylarda yaşıyoruz.
...
Galatasaraylılar davet edildiler.
Ziyaret çıkışında GS’lı yönetici Abdurrahim ALBAYRAK gazetecilerin önüne atlayıp ne dedi ?
“Muhteşem bir köşk.Bazı yabancı oyuncularımız köşkü gördükten sonra Türkiye Vatandaşı olmaya karar verdi.”
Sayın Albayrak haklısın, nasılsa senin işlerin yolunda.
O ne biçim açıklama,sanki hepimiz saraylarda yaşıyoruz da , o gariban da bize özenip Türkiye’ye katılmaya karar verdi .

Geçen gün de Akademisyenler saray sofrasına çağrılmıştı .
Elbette yemek sonrası Cumhurbaşkanı ve de sarayı hakkında övgü dolu açıklamalar yapacak türden 16 Akademisyen .
Bakın bunlardan Prof.Mesut CAŞİN yemek sonrası davetin hakkını vermek için nasıl bir açıklama yaptı.
“Sarayı çok beğendim.Bunun Türk Milleti’ne yakışır olduğunu gördüm.Halka açık kütüphane,konferans salonu,cami olacak .Kültür Merkezi gibi çok fonksiyonel bir saray.”
Mesut hocam pes doğrusu.

Keşke Cumhurbaşkanı’na sorsaydın madem öyle, bu Millet’in parası ile kendileri için saray yaptırmak yerine, Millet’e yakışsın diye neden onun kullanacağı gerçek anlamda bir Kültür Sarayı yapmamışlar ?

Saltanat sevdasını gizlemek için lafta kalan Millet sevdası ile bizleri kandırmaya bari sizler alet olmayın.
Cumhurbaşkan’ları için Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı yoksa dar mı geliyordu ?

Kısacası ve açıkçası ;
Bu memlekette böyle sanatçılar, böyle yöneticiler ,akademisyenler ve el öpen rektörler oldukça , sadece bir aylık elektirik masrafı 700.000 TL olan bir Saray’ı Millet için yaptık, Kültür Merkezi gibi kullanılacak diye yutturacak çok Cumhurbaşkanı seçeriz.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Turkey10
-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Gencat10
-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Pro1010
-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? 290407

-Saray'ın Davetlileri  Çankaya’nın suyu mu çıkmıştı? Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics