¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YALANİSTAN - Zahide Uçar

YALANİSTAN - Zahide Uçar Empty YALANİSTAN - Zahide Uçar

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 12 Nis. 2015 - 8:04

20 gün il dışına çıktım. İnternet yok, haber yok. Kafayı dinledim. 20 gün içinde;
Yalanistan Ülkesinin aşır-istan bölgesinin rüşvetistan mahallesinde, cinayet sokak, terör apartmanında hayat nasıl acaba diye merak edecek oldum… Normal, sıradan bir ülkede 20 yılda yaşanacak olaylar Yalanistan Sultanlığında 20 günde oluvermişti.

Sen-ben diye diye, karanlık güçler “sen” dedikleri bir savcıyı adalete muhtaç bir sarayda katletti. Fenerbahçe oyuncuları otobüsle birlikte kurşunlara hedef oldu. Otobüs şoförü yaralandı.

Ülke karartıldı. Ülkenin bütün elektrik santrallerine kedi mi girdi diye düşünürken, kediler;
“Mart ayı nedeniyle başka işlerle meşgul olduğumuzdan damdan aşağı inemedik. Kesintiden biz mesul değiliz” dediler…. Santrallere hayaletlerin girme ihtimaline karşılık samursak asmayı teklif ettik(!)…

Emniyet’e saldırdılar…. Emniyet personeli kendi emniyetini sağlayamadığı için bunalıma girdi. Psikolojik yardım almak için yanlışlıkla Haydar Dümen’e gidince, Haydar Dümen iktidarsızlık teşhisi koyduğu ekibe fındık-fıstık yemelerini tavsiye etti…

Mecliste bulunan 4 tiyatro grubu 7 Haziran sonrası sahneye çıkaracağı oyuncuları belirledi. Altı oku kırıp şömineye atan grup ile dokuz ışığı patlatan grup, yalanistan ülkesindeki talanistan grubunu fazla eleştirenleri yeni dönemde sahneye çıkarmama kararı aldı. “Yalanistan değişsin, Onuristan olsun. Biz de şeref mahallesinde oturalım” diyenleri şutladı. Küresel sisteme monte edilecek uyumlu aparatları bulup, yeni sahne oyuncularını seçmiş oldu…
Ankara’nın fırdöndüsü ile Manisa’nın zırdöndüsü birbirine girdi. Ağız dalaşından sonra birinin karnı şişti. Diğeri ise gaz çıkardı. Mahalleyi kokuttu.
GDO’lu Gül hala Huber köşkünü işgal etmeye devam ediyor.
Kısacası; Yalanistan Ülkesinde her şey aynı…
Aşiristan bölgesinde aşırmaya devam ediliyor….

Rüşvetistan bölgesinden bavul ile para kaçırma operasyonu İngiliz gümrüğüne takılmış.
Cinayet sokakta bir yiğit öldürüldü. FTÖ ve RTÖ terör örgütünün birlikte işledikleri cinayet neticesinde Kıbrıs Kahramanı şerefli bir subayımız, Muzaffer Tekin hayata gözlerini yumdu. Nemrut Mustafa Divan’ı bir Boğazlıyan Kaymakamını daha asarak şehit etti.
Balyozun sapı kırıldı, birilerinin kıçına geçti.

Başından beri Ergenekon ve türevi davaların kumpas olduğunu yazan bizler sustuk, şimdi “yargıya saygılıyız” diyenler “askere kumpas beraatle sonuçlandı” diye bayram ediyor. Bunlar da cinayet sokakta tecavüz edildikten sonra öldürülen Adalet hanımın kırılmış terazisine saygısını sunan salak ve salağa yatanlar takımı işte… Artık biz sustuk, onlar “dün dündür” deyip Balyoz esirlerine güzelleme yapıyor.
A be salak, sen başında tavrını koysaydın, kumpas bu kadar cahil cesareti bulabilir miydi? diye soramıyorsunuz tabii…
“Sormamış olduk değil mi(!!)?.. “

Yalanistan Cumhuriyetinden, günah işleme özgürlüğü isteyen yavşaklardan, şeytanın elçisine “hoş geldin Allah’ın elçisi” diye hitap eden münafıklardan kurtulmak umuduyla;
Umut mahallesinden, direniş sokaktan selamlar…
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

YALANİSTAN - Zahide Uçar Turkey10
YALANİSTAN - Zahide Uçar Gencat10
YALANİSTAN - Zahide Uçar Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
YALANİSTAN - Zahide Uçar Pro1010
YALANİSTAN - Zahide Uçar 290407

YALANİSTAN - Zahide Uçar Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics