¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir.

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Empty ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 23 Mayıs 2015 - 3:59

1- Türk soyundan olmayanların, Türkleri yönetebilmesi imkânı sağlayan demokratik seçimleri boykot ediyorum!

2- Kırk yıllık hareketlerin, dört yıllık hükümet erki için kendi geçmişine sövebilecek kadar döneklik gösterdiği demokratik seçimleri boykot ediyorum!

3- Bir yıllık hareketlerin on yıllık hükümet olabilmesine imkân sağlayan demokratik seçimleri boykot ediyorum!

4- Yabancı kaynaklı bir sistem olan demokrasinin kendisini; seçme hakkı adıyla seçmeme hakkını gasp eden ve katılımın ceza yasası kapsamında zorunlu kılındığı demokratik seçimleri boykot ediyorum!

5- Devlete düşmanlığı -sözde- bağımsız mahkemelerce tasdik edilmiş, vatan haini ve millet düşmanı kişilerin aynı devletin başbakanı, bakanı ya da milletvekili olabilmesine imkân tanıyan demokratik seçimleri boykot ediyorum!

6- Adı milliyetçi fakat Ermeni adaylı partilerin, reklamı islamcı fakat misyoner-siyonist güdümlü partilerin, dışı "laik-cumhuriyetçi- Atatürkçü" fakat aslı "kürtçü-mezhepçi-bölücü" partilerin, kadrolarını Türkçülerden devşirmesine rağmen aynı kadrolarına Hüseyin Nihal Atsız'ı anmayı yasaklamış partilerin, tamamı sözde demokrat fakat illâki cemaatçi-patron kulübü destekli-bölgeci-bölücü-etnik sığıntı davalı-sosyal sınıf ayrımcısı partilerin yarıştığı demokratik seçimleri boykot ediyorum!

7- İstisnasız olarak, Türk Dünyasının meseleleriyle asla ilgilenmeyen, bu yönde hiçbir programı ya da vaadi bulunmayan, Türk adını başka etnik süprüntülerden ayrı anmaya dahi iktidarı olmayan iktidar sevdalılarının yarıştığı demokratik seçimleri boykot ediyorum!

8- Emniyet Genel Müdürü'nün, İl Emniyet Müdürlerinin, Valilerin iktidardaki siyasi partiden milletvekili adayı olduğu, Cumhurbaşkanlığı makamında aynı siyasi partinin ilk başbakınının bulunduğu, emniyet birimleri içinde tüm bunların bağlı olduğu bir kürt tarikat şeyhinin kadrolaşmasını tamamladığı ortamda, herhangi bir usulsüzlüğün şikayet edilebileceği bir makam bulunmadığı demokratik seçimleri boykot ediyorum!

9- "Hakimiyet kayıtsız şartsız milletindir" denildiği halde; hakimiyeti kayıtsız şartsız elinde bulundurması gereken millet Türkler olduğu halde, diğer etnik sığıntı ve asalaklarla bir Türk'ün oyunun eşit sayıldığı demokratik seçimleri boykot ediyorum!

10- General-savcı tutuklayabilecek erki olduğu halde terörist tutuklayamayan iktidarların, yüzyıllık milli birikimleri bir saatte talan edebilen iktidarların, milletin fertlerinin kendi çocuklarından tasarruf ettiklerini kendi çocuklarına hibe edebilen iktidarların, meşruiyeti milletten emri o milletin düşmanından alan iktidarların, gaflet-dalalet ve açıkça ihanet içindeki gayri milli meclislerin, gafil ve hain siyasi partilerin, millet için değil millete karşı çalışan kurumların, milletin menfaatlerini korumakla görevli olduğu halde eline verdiğimiz silahı bize doğrultan kolluk kuvvetlerinin, hak- hukuk- adalet gibi kavramların çoktan gasp edildiği ve öldürüldüğü yargı makamlarının, Türk'ü kontrol altında Türk olmayanı el üstünde tutan, "Türk'ü" değil "Türk'ten" koruyan anayasının ülkesindeki demokratik seçimleri boykot ediyorum!

11- Türkçülerin, iktidardaki Türk düşmanlarına karşı muhalefetteki Türk düşmanlarını kurtuluş yolu sanacak kadar fikirden kopuk, katilleri arasında seçim yapacak kadar aymaz, “kötünün iyisi” afyonuyla kötüler arasında seçim yapacak kadar şahsiyet kavgasında yenik, Türk dünyasının meseleleriyle değil gündelik siyasetle yatıp-kalktığı bir ortamda yapılacak her türlü seçimi boykot ediyorum!

12- Elli iki milyon seçmen için 65 milyon oy pusulası basıldığını, seçimlere 52 milyon seçmenin %13'ünün katılmadığını ve hesabı sorulmadan fazladan basılan ve seçime katılmayan seçmenlerin pusulalarının toplamıyla iktidar partisinin oyunun eşit olduğunu biliyorum. Sadece kayıp oy pusulalarını kullanarak, bir tek oy bile verilmemiş olsa, iktidardaki partinin aynı sonucu alacağını biliyorum. Basit meslek sınavlarına, üniversite sınavına bile hile karıştırılan bir ülkede, o çetenin genel seçimleri riske atmayacağını biliyorum. Bu nedenlele demokrasiyi ve demokratik seçimleri boykot ediyorum.

Caner KARA
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Turkey10
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Gencat10
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Pro1010
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. 290407

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Ile10

https://ilteris.forum.st/

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Empty Geri: ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 23 Mayıs 2015 - 3:59

Demokrasi,1 kürt ,1 ermeni,1 rum,1 devşirme bağnaz ile 2 Türk'ün ülke bölünsün mü, bölünmesin mi diye oylama yapması demektir. Demokrasi Türklüğe zıt bir düşüncedir. Irkçı birinin demokrat olması ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir.
Politika, çok yüzlülük demektir. Günümüzde ''İyi siyasetçi'' diye nitelendirilenler, en iyi yalan söyleyen yüzsüzlerdir.
Türkiye'de milliyetçiliğe karşı olduğunu söyleyenler, Türk olmayanların milliyetçiliğine demokrasi diyenlerdir.
''İşte bütün bu rezaletler demokrasinin ürünleridir. Çünkü insanlarda itidal yoktur. Güzel şeyleri aşırılıkla yozlaştırırlar. Sınırları keskin olarak çizilmeyince aşılır ve vicdan, düşünce hürriyeti olarak başlayan demokrasi hayvanî seks hürriyetinde karar kılar. Seks özgürlüğü başladı mı, utanma damarları çatlar. Kamuoyunun temsilcisi olduğunu iddia eden gazeteler cihanın ünlü fahişelerini seks ilâhesi diye ortaya koymaya başlayınca ve savcılar kanunî işlem yapacakları yerde bu resimler estetik düşünceler ile seyretmeye koyulunca artık yol açılmıştır; o halktan hayır gelmeyecek demektir. Riyakârlık ayyuka çıkmış demektir. Dışarıdan kamuoyunu temsil, özgürlük, demokrasi, anayasa, basın hürriyeti… İçerden hangi fahişenin resmi daha çok satış yapar kaygısı…''
Hüseyin Nihâl ATSIZ,Konuşmalar / 1 Ötüken, 1967, Sayı: 40
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Turkey10
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Gencat10
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Pro1010
ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. 290407

ideoloji orospluğundan başka bir şey değildir. Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics