¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maşallah Hdp binası yatıra döndü.

Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Empty Maşallah Hdp binası yatıra döndü.

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 14 Eyl. 2019 - 18:46

Maşallah Hdp binası yatıra döndü.
Önüne gelen gidiyor .
Sanatçısı, Popcusu , Topçusu , Şeyhi ,Şıh'ı herkes orada.
Üç Beş Mehmet öldü diye meclis mi toplayacağız diyenlere alkış tutanlar orada.
Dağlıca'da tek mermi atamadan asfalt ve istinad duvarlarına döşenen bombalar şehit düşen kahraman askerlerimizin naaşlarını Hdp'li vekillerin aracılığı ile alınması rezaletine ses çıkarmayanlar, göz yumanlar orada.
Hamile eşine meyve alırken arkasından eşinin yanında kafasına mermi atılan kahraman askerin ölümüne ses çıkarmayalar orada.
Şehit Öğretmen Necmettin Yılmaz'ı pkk'ya ispiyon eden namussuzlara ses etmeyenler orada.
Daha ilk maaşını almadan , evinde sadece bir yer döşeği ve vantilatör bulunan Salih Hüseyin Parça'yı konum atarak örgüte bildiren şerefsizlere gık demeyenler orada.
Akil İnsanlar denen haysiyet yoksunlarına " Geçinemiyorum" diyerek Protez Bacağını fırlatan Selçuk Çelik'e karartma uygulayan yandaş medya orada.
Hamile iken Şehit düşen Polis Memuru Nefise Özsoy için gram gözyaşı dökmeyenler orada.
Malazgirt'de yine örgüte güzergahı bildirilip yolu kesildikten sonra eşinin üzerine kapanarak şehit düşen Binbaşı Arslan Kulaksız'ı ömrü hayatında anmayanlar orada.
Akranları güya dağa kaçırılırken Asker Ağabeylerine teröristlerin yerini gösterirken şehit düşen yüreği bedeninden büyük Eren Bülbül ve çocuk zarar görmesin diye üzerine kapanan Kahraman Astsubay Ferhat Gedik'in adını bilmeyenler orada.
Şehit olduğu gece eşini arayıp " Köye geçin tabutum gelecek , yetişemezsiniz, ben şehit olacağım " diyen Osman Öden'i bilmeyenler orada.
Aziz Cenazesi köyüne getirildiğinde köyde elektrik ve suyun olmadığı anlaşılan ama bir gün devlete isyan etmeyi aklından bile geçirmeyen Nazilli'li Yörük , 21 Yaşında ki Jandarma Komando Eri Çetin Aydın'ı görmezden gelenler orada.
Nişanlı iken Şehit edilen Üsteğmen Murat Bek'e susanlar orada.
Otopsisinde "Göğüsleri yoktu" yazan Öğretmen Neşe Alten köy meydanında 3 saat işkence görürken duymayanlar ,görmeyenler orada.
Turkiye'nin en iyi Helikopter Pilotu olarak gösterilen Kurmay Albay Vecihi Halil Iyigün'ü
" Yaralı Terörist öldürmek " suçlaması ile zindana atanlar orada.
Ömrü Kuzey Irak dağlarında geçmiş Özel Kuvvetler Komutanı Korgeneral Engin Alan'ı annesinin cenazesine ters kelepçe getirenler orada.
Sözün özü ;
Sen zamanında ikili oynamak yerine devletin için ölümü göze alsa idin, bugün senin çocuğunu dağa kaldıran bir örgüt olmazdı.
Sen zamanında bölgende ölen kahramanlar için tepkini koysa idin bugün kimse senin çocuğuna yanaşamazdı.
Yıllarca bizi yakan ateş sana değince yaygara ediyorsun.
Zamanında konusmayanların konuşacakları tek yer İlahi Adalet makamıdır.
Sur'da onursuzlar evlerinde Piknik Tüpü ile bomba hazırlayıp Youtube'a yüklerken kahkaha atıp, vatan evlatlarını şehit edenlere ses çıkarmayalanların, hdp'ye oy verip hdp binası önünde oturanların bu dünyada konuşmaya hakkı yoktur.
Diyorsunuz ya röportajlarda " Kızım beni aradı , oğlum beni aradı " ;
Bizim yetimlerin bir arayanı yok.

İhsan Saraç....
Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Images10
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Turkey10
Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Gencat10
Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Pro1010
Maşallah Hdp binası yatıra döndü. 290407

Maşallah Hdp binası yatıra döndü. Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics