¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı

1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Empty 1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Cuma 31 Ara. 2021 - 3:17

1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı

Bir uçak içerisinde 1.304 kg kokain yakalanıyor ve o uçağın sahibi mahkemece serbest bırakılıyor.Bu nasıl mahkeme yani bu ülkede kokain kaçakçılığı suç değil mi? Suç ise nasıl serbest bırakılıyor. Adam 100 gramla yakalaniyor yıllarca yatıyor bu 1 ton 300 kg kokainle yakalaniyor serbest kaliyor demekki gram olunca ceza var ton veya kg olunca ödül veriliyor vay sülüman vayy

"Zafer inananlarındır" İslamcıların sloganı.

Yeğenine tecavüz eden adamın, davulla zurnayla cezaevi önünde karşılandığı bir ülkede ne bilim ben hiç şaşırmadım yani buna..Ülke çukurda. ülkemizde bir günde ağırlaştırılmış müebbet alıp ertesi gün tahliye edilen galip öztürk'den sonra bazı şeylere inanmıyorum zaten.

Gözaltındayken çıkan fotoğraf albümü: Soylu'dan Sancak'a kadar kimler yok ki... Önce fotoğraflar çıktı sonra serbest kaldılar https://www.odatv4.com/guncel/gozaltiydayken-cikan-fotograf-albumu-soylu-dan-sancak-a-kadar-kimler-yok-ki-yilin-son-haber-bombasi-odatv-den-225318
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Turkey10
1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Gencat10
1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Pro1010
1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı 290407

1 ton 304 kilo kokain yakalanan uçağın sahibi böyle serbest kaldı Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics