¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yunus Timi Göreve Başladı

Yunus Timi Göreve Başladı Empty Yunus Timi Göreve Başladı

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Çarş. 27 Mayıs 2009 - 11:43

Yunus Timi Göreve Başladı 1223117436
Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü\'ne bağlı Yunus Timi göreve başladı.

Yunuslar, piknik alanları ve kentin dar sokaklarında oluşabilecek muhtemel suç olaylarına karşı 24 saat boyunca görev yapacak
Timden gösteri şov
Afyonkarahisar asayiş hizmetlerine yardımcı olmak, suç olaylarına daha hızlı müdahalede edebilmek, halka güven duygusu vermek, bankamatik önleri ve çarşı merkezinde olabilecek kapkaç olaylarını önlemek, okul önlerinde ilgisiz şahısları uzaklaştırarak öğrencilerin güvenliğini sağlamak, piknik alanları ve mesire yerlerinde istirahat eden halkın huzurunu sağlamak ve polis- halk ilişkilerini geliştirmek amacıyla görev yapacak olan Yunus Motosikletli Polis Timi dün Emniyet Müdürlüğü'nün ön bahçesinde yapılan tanıtım gösterisi ile göreve başladı. 6 motosiklette 12 polis memurunun görev aldığı Yunus Motosikletli Polis Timi'nin tanıtım gösterisinde, Afyonkarahisar Valisi Haluk İmga, İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay ve emniyet şube müdürleri ile birlikte şube amirleri hazır bulundu. Motosiklet hareket halinde iken yaptıkları cesaret verici gösteriler ile alkış toplayan yunus timi, başarılı bir gösteri sergiledi.
Vatandaş çalışmalara destek vermeli
Yunus Timi'nin tanıtım gösterisi sonrası kısa bir açıklama yapan Vali Haluk İmga, daha huzurlu bir kent oluşturulabilmesi için yapılan asayiş çalışmalarına vatandaşların destek vermesi gerektiğini söyledi. Yunus Timi'nin göreve başlaması ile birlikte suç mahalline daha kısa sürede ulaşılacağını ifade eden İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay ise, "Şehir merkezinde oluşan bir suç mahalline daha önce 3,5- 4 dakikada ulaşabiliyorduk. Şimdi ise Motosikletli Yunus Timi ile birlikte bu süre 1,5- 2 dakikaya kadar inecek. 6 motosiklet 12 polis memurundan oluşan timimiz, günün 24 saatinde görev yapacak ve Afyonkarahisar halkı, şehrin her köşesinde bir yunus timini görebilecek. Tüm bu çalışmalar halkın rahatça sokaklarda dolaşabilmesi ve huzurlu bir şekilde yaşayabilmesi için yapılıyor. Vatandaşlarımızın da desteği ile suçu ortadan kaldıracağız" diye konuştu.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Yunus Timi Göreve Başladı Turkey10
Yunus Timi Göreve Başladı Gencat10
Yunus Timi Göreve Başladı Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Yunus Timi Göreve Başladı Pro1010
Yunus Timi Göreve Başladı 290407

Yunus Timi Göreve Başladı Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics