¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEYTANCA PROTOKOLLER

ŞEYTANCA PROTOKOLLER Empty ŞEYTANCA PROTOKOLLER

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Cuma 16 Ocak 2009 - 4:39

ŞEYTANCA PROTOKOLLER
Bu kitap, Yahudinin Selman (Salomon) Rüşdi'ye yazdırmış olduğu "ŞEYTANCA AYETLER" kitabına karşı hazırlanmış yazılı protesto niteliğindedir.

Adil Gökburun
1994

selam.org

Muhtelif milletler arasında doğmuş, muhtelif araştırmalara girişmiş olan hepsi. Alman veya Fransız, İtalyan veya Polonya'lı, yazar şair veya matematikçi, filozof veya antropolojist müşterek bir vasıf taşırlar. müşterek bir gayeleri vardır. 0 da kabul edilmiş hakikatlerden şüphe ettirmek, yüksekte olanı alçaltmak, temiz görüneni kirletmek, sağlam görünenleri sarsmak, hürmet edileni ayaklar altına almaktır.

ÖNSÖZ

Şeytanı Allah (cc) lanetlemiştir. Bu lanetleniş, ona ilk insan olan Adem'e haset ve düşmanlığından dolayı olmuştur. Allah (cc) Kuran’da Yahudi’yi de lanetlemiştir. Yahudi de insanlara hasetlik ve düşmanlık bakımından şeytanı geride bırakmıştır Biz Müslümanların peygamberi bir mübarek sözünde şöyle buyurmaktadır. İnsanların şeytanları cinlerin şeytanlarından daha tehlikelidir. Elbette o dogru sözlüdür. Asırlar boyu Yahudi milleti insanlara düşmanlık bakımından şeytanın pabucunu dama atmış. Hadiste duyurulduğu gibi gerçek şeytanı fersah fersah geçmiştir. Benim aciz bir kul olarak zannı galibim şudur ki insanların şeytanlarından murat Yahudilerdir. Asırlar boyu Müslümanlara sayısız düşmanlıklar yapan Yahudi son olarak Salomon rüşdü kafirine yazdırmış olduğu Şeytanca Ayetler isimli kitapla bu düşmanlığının zirvesine ulaşmıştır. Aynı Yahudi Hıristiyan batı milletlerine de yüz yıllardır yapmadığı kalmamış nihayetinde Madonna isimli fahişeye "Günaha Son Çağrı" isimli filmi çevirterek bu düşmanlığın zirvesine ulaşmıştır. Müslümanlar Salomon'u lanetlerken Hıristiyanlar da Madonna'yı lanetlenmişlerdir. Oysa bu iki şeytan gerçek şeytanı maskeleyen birer Suni şeytandır. Müslümanlar bugün Amerika'ya büyük şeytan ismini takmışlardır. Oysa Amerika gerçek şeytanın kartondan büyük bir şeytan icat ederek bu şeytanın arkasında rahat hareket eden hakikatte asıl şeytanın dev maskıdır. Bugün ve asırlardır yeryüzünde bir tek büyük şeytan vardır o da İSRAİL’DİR. Bir zamanlar komünizme kızanlar Rusya'yı hedef alırken Kapitalizmin düşmanlarıysa he­def olarak Amerika'yı görmüşlerdir. Oysa bu iki şeytanı doğuran asıl anaç şeytan insanların gözünden kendini gizlemeyi sürekli başarmıştır. Ben bu kitabımla büyük şeytanı ve onun şeytanca hilelerini anlatmaya çalışacağım. Bu vesile ile hem Müslüman milletlerin hem de Avrupa’nın Hıristiyan milletlerinin asırlardır hangi şeytanlar tarafından hangi oyunlarla mahvedildiklerine dikkat çekeceğim.

Doğuda kapitalizmi yerden yere vurursunuz, batıda sosyalizmi avazınız çıktığı kadar bağırarak eleştirirsiniz fakat söz Siyonizm’e yani Yahudi’ye gelince yer yerinden oynar ölüm tehditleri alırsınız onu eleştirmeye kimsenin hakkı ve salahiyeti yoktur. Münih İslam teşkilatı camiinde Yahudi hakkında beş saat suren bir konuşma yapmıştım. Gece kaldığım yer ateşe verildi bir Müslüman Türk evladının yatmasının gecikmesi Allah (cc)'in izniyle bizi yanmaktan kurlardı. Bizler yanmaya talip olacağız ki etrafımızı ısıtalım. Benim bu kitabımı tenkit edenler olacaktır

Zira insanların anlama kabiliyetleri, kültür seviyeleri farklı farklıdır. Ben bu tenkitlere aldırmayacağım zira eserini dil ve damak his ve şuur sahibi insan için veren arının balı etrafında insandan çok sinek görünürse kıymetler piyasasında zekiden çok ahmak birikmesi tabidir. Ben bu eserimi temiz yaratılışlı, dinini seven, örf ve ananelerine bağlı, imanlı ve şuurlu kişilerin ferasetlerini harekete geçirmek için kaleme almış bulunuyorum umarım bu hizmetim Yahudi’nin pençesinde kıvranan tüm dünya İnsanlarına faydalı olacaktır. Ben bu kitabı 1000 sayfa yapabilirdim zira tarih birikimlerinin içinde Yahudi’nin milletlere yaptığı o kadar çok zulüm ve şenaat mevcut ki bunların tamamını yazmak ciltlerle kitap meydana getirir. Ben elimden geldiği kadar az ve öz yazdım ki okuyucularım okuduklarını müdrikelerinde daha kolay toparlayıp Yahudi’ye karşı daha çabuk ruhlarını harekete geçirebilsinler. Bir de milletimizin kitap okuma heves ve alışkanlığını göz önünde bulundurdum.

ADİL GÖKBURUN 1994

kitabın tamanı indidirmek icin asadaki linklerden indire bilirsiniz okumanızı tavsiye ederim

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

ŞEYTANCA PROTOKOLLER Turkey10
ŞEYTANCA PROTOKOLLER Gencat10
ŞEYTANCA PROTOKOLLER Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
ŞEYTANCA PROTOKOLLER Pro1010
ŞEYTANCA PROTOKOLLER 290407

ŞEYTANCA PROTOKOLLER Ile10

https://ilteris.forum.st/