¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti

Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Empty Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti

Mesaj tarafından İlteriş Kağan C.tesi 3 Ekim 2009 - 6:16

Ankara Polatlı Topçu Füze Okulu Lojistik Destek ve Bakım Bölük Komutanlığı'nda Kalorifer Dairesindeki Kaza Sonucu Meydana Gelen Patlamada Ağır Yaralanan Asker Tedavi Gördüğü Hastanede Hayatını Kaybetti.

Ankara Polatlı Topçu Füze Okulu Lojistik Destek ve Bakım Bölük Komutanlığı'nda kalorifer dairesindeki kaza sonucu meydana gelen patlamada ağır yaralanan asker tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Osmaniye'nin Kadirli İlçesi Dere mahallesinde oturan aile oğullarının ölüm haberi üzerine gözyaşlarına boğuldu. Baba Hüseyin Açar, oğlu Mehmet Ali Açar'ın 10 aylık asker olduğunu ve oğluyla en son Çarşamba günü tedavi gördüğü hastanede konuştuğunu söyledi.

Oğlunun görev yaptığı birliğinde olayın nasıl olduğunu bilmediğini söyleyen Baba Açar, "Benim duyduğuma göre kalorifer kazanı alev almış ve bir patlama olmuş. Patlamada 4 asker yaralanmış. Oğlum da bu askerlerden birisiydi. Askerler, askeri hastanelerde tedavi altına alınmış. Oğlumu en son Çarşamba günü hastanede gördüm. Bu gece 00.30'da ölüm haberi geldi. Bize olay hakkında bir açıklama yapılmadı. Yetkililerden olayın nasıl olduğu konusunda bir açıklama bekliyorum." dedi.

Vefat eden askerin arkadaşı Cezayir Eman, Mehmet Ali Açar'ın hayatta en çok istediği bir iş sahibi olup ekonomik bağımsızlığını kazanmak olduğunu söyledi. Çok iyi bir insandı." diye konuştu.

4 kardeşin en büyüğü olan Mehmet Ali Açar'ın cenazesinin yarın Merkez Camii'ndeki namazın ardından asri mezarlıkta toprağa verileceği bildirildi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Turkey10
Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Gencat10
Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Pro1010
Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti 290407

Kalorifer Patlamasında Ağır Yaralanan Asker Hayatını Kaybetti Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics