¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğretmene de harem selamlık eğitim

kızgın Öğretmene de harem selamlık eğitim

Mesaj tarafından GökBörü Salı 4 Ara. 2012 - 22:02

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün, Uluslararası Antalya Üniversitesi işbirliğiyle vereceği "Sınıf Hâkimiyeti ve Öğrenci Koçluğu" hizmetiçi eğitim erkek öğretmenlere ayrı, kadın öğretmenlere ayrı verilecek.

Öğretmene de harem selamlık eğitim 0412201282410841435

Öğrencilerden sonra öğretmenler arasında da haremlik selamlık uygulama gündeme geldi.

Cumhuriyet Gazetesi'nden Sinan Tartanoğlu'nun haberine göre okul günlerinde ders saatlerinde verilecek eğitimle ilgili olarak Eğitim-Sen Antalya Şube Başkanı Nurettin Sönmez, “Sadece öğrenciler için değil, öğretmenler için de geçerli olan karma eğitim ilkesi çiğneniyor” dedi.

80 kişilik listenin tamamı erkek öğretmenlerden oluşuyor
İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Uluslararası Antalya Üniversitesi ile ildeki öğretmenlere üniversite bünyesinde hizmetiçi eğitim verilmesine ilişkin protokol imzaladı. Milli eğitim müdürlüğü, konferansa katılacak öğretmenler için bir liste hazırladı. 5 Aralık’ta 10.00 - 12.00 saatleri arasında üniversitenin konferans salonunda gerçekleşecek eğitime katılacak öğretmenlerin belirlendiği 80 kişilik listenin tamamının erkek öğretmenlerden oluştuğu öğrenildi.

6 Aralık’taki konferansınsa kadın öğretmenler için düzenlenmesini beklediklerini söyleyen Eğitim-Sen Antalya Şube Başkanı Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün karma eğitim ilkesine aykırı davrandığını ifade etti.

Nurettin Sönmez, eğitimin “cemaate yakın olduğunu” belirttiği Uluslararası Antalya Üniversitesi'nde düzenlenmesiyle ilgili olarak da “Bunun tek amacı, yeni kurulmuş bu üniversitenin tanıtılmasıdır” diyerek tepkisini gösterdi.
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Öğretmene de harem selamlık eğitim Azerba10
Öğretmene de harem selamlık eğitim Gencat10
Öğretmene de harem selamlık eğitim Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
Öğretmene de harem selamlık eğitim Pro1010
Öğretmene de harem selamlık eğitim 617300
Öğretmene de harem selamlık eğitim Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics