¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MHP'den büyük kampanya

MHP'den büyük kampanya Empty MHP'den büyük kampanya

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 7 Tem. 2014 - 8:18

Milliyetçi Hareket Partisinin Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Türkmenler için başlattığı "Sen de doyur, sen de giydir" yardım kampanyası kapsamında Denizli'de MHP ve Ülkü Ocakları teşkilatları kampanyayı yürütüyorlar
MHP'den büyük kampanya Mhpden10
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığının başlattığı Irak da zulüm gören Türkmenler için ' Sen de doyur, sen de giydir" yardım kampanyası ilimizde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkü Ocakları teşkilatı tarafından yürütülüyor. Türkmenler için Ulu Camide ve ülkü ocakları merkezinde yardımlar toplanarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Türkmenlere yardım kampanyası ile ilgili konuşan Milliyetçi Hareket Partisi il Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri tüm vatandaşlarımızı Türkmenlere yardımda bulunmaya çağırdı. MHP İl Başkanı Yeniçeri; Genel Başkanlıkça Irak 'da zulüm gören Türkmen kardeşlerimiz için bir yardım kampanyası düzenlendiğini ifade ederek, ' Kampanyanın sorumluluğu ülkü ocakları genel merkezi tarafından yürütülmektedir. İlimizde de bu kampanyanın takibi ülkü ocağı şubesince yapılıyor ' dedi. Irak ' ta bağımsız bir kürt devleti kurulmak istendiğini belirten MHP il Başkanı Yeniçeri, bu sürecin özellikle Musul ' dan başlayarak Kerkük'e kadar uzanabilecek bir tehlike arz ettiğini söyledi. Kuzey Irak ' ta Türkmenlere zulüm yapıldığını ve Türkmenlerin yok edilmeye çalışıldığını, mevcut iktidarın göstermelik süslü laflar ettiğini anlatan Yeniçeri ' Başbakan Somali'ye ağladığı kadar Türkmenlere ağlamamıştır. Türkmen kardeşlerimize Yeterince destek olunmamıştır ve Türkmenler ulusal arenada yalnız bırakılmışlardır. ' Diyen MHP il Başkanı Mehmet Fevzi Yeniçeri ' Ak parti iktidarı Türk 'ün ve Türklüğün ahını almıştır. Bizde Türk milliyetçileri olarak üzerimize düşeni bu kampanya ile yerine getirmeye çalışıyoruz ' diye konuştu. Ülkü Ocağı Başkanı Hüseyin Ülgen ' Türkmenlere yardım kampanyası 10 gündür devam ediyor. Yardımlar ocak merkezi ve ulu camii yanında bulunan otopark olmak üzere iki merkezde topluyoruz. Kuru bakliyat, un, yağ, şeker, elbise, ayakkabı gibi malzemelerin yanı sıra ayni yardımları da kabul ediyoruz. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşması için her bölgede toplama merkezleri var toplanan yardımlar bu merkezlere gönderilerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. Mübarek Ramazan ayında elide gönlü gibi bol olan aziz milletimiz aynı dine mensup mazlum soydaşlarımıza yardım elini uzatacaklarına hiç şüphe etmemekle birlikte şuana karda yapılan yardımlar dayanışmanın bizler için ne kadar önemli olduğunu ispatlamıştır.Mazlum soydaşlarımız adına yardımda bulunan tüm hayırseverlerimizin hayır'a vesile olmasını diler .Allah razı olsun ' dedi.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

MHP'den büyük kampanya Turkey10
MHP'den büyük kampanya Gencat10
MHP'den büyük kampanya Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
MHP'den büyük kampanya Pro1010
MHP'den büyük kampanya 290407

MHP'den büyük kampanya Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics