¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Saldırıdan önce eroin kullanmış

Saldırıdan önce eroin kullanmış  Empty Saldırıdan önce eroin kullanmış

Mesaj tarafından GökBörü Salı 10 Mart 2015 - 2:51

İSVİÇRE vatandaşı Çendrim Ramadani ve Makedonyalı Muhammed Zakiri ile birlikte 20 Mart 2014’te Niğde’nin Ulukışla İlçesi’nde yol kontrolü sırasında Jandarma Astsubay Üstçavuş Adil Kozanoğlu ile polis memuru Adem Çoban’ı şehit edip, 7 asker ve yolcu otobüsündeki 1 kişiyi de yaraladıktan sonra gasp ettikleri kamyonun şoförü Turan Yaşar’ı da öldüren ve tamamı tutuklu yargılanan Benjamin Xu’nun, savcılık ifadesinde çarpıcı itiraflarda bulunduğu ortaya çıktı.
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  Saldiridan_once_eroin_kullanmis_h64759_16d4b
İstanbul’a giderken taksicinin kendi inisiyatifiyle jandarma kontrol noktasında girdiğini belirten Xu, taksicinin daha sonra araçtan inip askerlerin yanına gittiğini söyledi. Bu sırada Muhammed Zakiri ve Çendrim Ramadani’nin de taksiden indiğini kaydeden Xu, şunları anlattı: “Çendrim üzerindeki tabancayı çıkarıp yavaş yavaş yanına gittiği askere ateş etmeye başladı. Bu sırada Muhammed de çantasından silah çıkarttı ancak taksici Muhammed’in elini tuttu. Bu esnada daha önce Çendrim’in verdiği beyaz toz nedeniyle kendimde değildim. Pasaportum olmadığı için Türkiye’ye geçerken heyecanlandığım için Çendrim bana eroin vermişti. Muhammed’in elini taksici tuttuğu sırada Muhammed havaya ateş etti. Taksici de korkarak silahı bırakıp kaçtı. Çendrim bir askeri vurduktan sonra tekrar yanımıza gelip çantasını alarak Muhammed’le koşmaya başladı. (...) Bu sırada Muhammed kaçtı. Çendrim üzerindeki hücum yeleğinden çıkardığı iki el bombasını pimini çekerek askerlere doğru attı. Sonra bir daha el bombası attı. Çendrim, bize doğru gelen polis aracına ateş etti. Çatışma sırasında elindeki Kalaşnikofu kullanan Çendrim, daha sonra kamyona gitmemi istedi. Arkamdan gelip şoförü vurduktan sonra kamyona binmemi istedi ve daha önce hiç kamyon kullanmamama rağmen aracı çalıştırıp hareket ettirirken, Çendrim etrafa ateş etmeye devam etti. Çendrim ile yaralı halde bir köye gidip ‘Doktor’ diye bağırdım. Köylüler ikimizi de sağlık ocağına götürdü. Daha sonra görevliler tarafından tutuklanarak hastaneye götürüldüm.”
GökBörü
GökBörü
.::Tengri::.

.::Tengri::.

Saldırıdan önce eroin kullanmış  Azerba10
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  Gencat10
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  Pro10
Yaş Yaş : 43
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Azerbaycan
Lakap Lakap : kaan
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 13/09/80
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Türk Ülküsü
İletiler: İletiler: : 1035
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 16/06/11
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  Pro1010
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  617300
 Saldırıdan önce eroin kullanmış  Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics