¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MSN Beni Kim Sildi v 4.0

MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Empty MSN Beni Kim Sildi v 4.0

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Cuma 23 Ocak 2009 - 3:49

MSN Beni Kim Sildi v 4.0 QjcyLv1M3V

Hey MSN Beni Kim Sildi v 4.0

Unutmadan! Bu programla kişi listenizi incelerken MSN'de "Taşınabilir Aygıtta Oturum Açtı" olarak ayarlanacaktır. Ancak bir ileti gelirse size iletilmeyecek. Bu durumda kişi listenizi inceleme işlemlerini kısa tutmanızı öneriyoruz. Ek olarak, oturum açtığınızda otomatik olarak çevrimdışı modda görüneceksiniz. Böylece siz listenizi incelerken arkadaşlarınız size mesaj göndermeyecek.

Programımızı kullanıp buraya yorum ekleyen arkadaşlarımızın yorumlarını elbette dikkate alıyoruz. Zaten programımızdaki yenilikleri yorumlarınızı değerlendirerek gerçekleştiriyoruz.

Güncelleştirmeler :
* Silinenler, Silenler, Engelleyenler gibi gruplandırma yapıldı.
* Tasarım değiştirildi.

Ayrıca kişi ekleme, kişi silme işlemlerini programa eklemeyi şimdilik düşünmüyorum. Nedeni olarak da; bu programla oturum açıp kişi listenizi yükledikten sonra tekrar MSN'den oturum açabilirsiniz. MSN'den oturum açtığınızda kişi listeniz programda yine görüntülenecektir. Eğer kişi listenizdeki adresleri silmek, kişi listesine adres eklemek gibi işlemler yapmak isterseniz bunu MSN'den yapmanızın daha doğru olacağını düşünüyorum
MSN Beni Kim Sildi v 4.0 3trPVyjYtJ

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Turkey10
MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Gencat10
MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Pro1010
MSN Beni Kim Sildi v 4.0 290407

MSN Beni Kim Sildi v 4.0 Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics