¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son!

Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Empty Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son!

Mesaj tarafından TRABZON61 Paz 2 Ağus. 2009 - 11:12

Yurtlarda barınmak isteyenlerle, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyenlerin başvuru süreleri bugün son!

Halen bir yüksek öğretim kurumunun ara sınıfında ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencisi olarak bulunup 2009-2010 öğretim yılında Başbakanlık Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu (YURTKUR) Genel Müdürlüğüne bağlı yurtlarda barınmak isteyenlerle, kurumdan burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyenlerin başvuru süreleri yarın saat 24.00'de sona eriyor.

YURTKUR Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, başvurular YURTKUR'un internet sitesinden yapılabilecek.

Yüksek lisans, doktora, ön kayıt ve özel yetenek sınavı ile yükseköğretim programlarına girecek öğrencilerin başvuruları ise 23 Eylül-4 Ekim tarihleri arasında yine YURTKUR'un internet sitesine yapılacak.

Kurum yurtlarında barınmakta iken yükseköğretim kurumunu süresi içerisinde bitirememiş öğrencilerin ise 14 Eylül-25 Eylül tarihleri arasında 2008-2009 öğretim yılında barındıkları yurt müdürlüklerine başvuru yapmaları gerekiyor.

İlk defa bir yükseköğretim kurumuna girecek olan öğrencilerin müracaat tarihi ÖSYM'nin yerleştirme işlemi tamamlandıktan sonra açıklanacak.
TRABZON61
TRABZON61
.::Otağ Yetkilisi::.

.::Otağ Yetkilisi::.

Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Turkey10
Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Gencat10
Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Pro10
Yaş Yaş : 39
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Trabzon
Lakap Lakap : ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/11/84
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Çanakkale´ye yürüyüş
İletiler: İletiler: : 1325
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/04/09
Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Pro1010
Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! 910
Öğrenim ve katkı kredisi için bugün son! Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics