¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ASRIN YALAKASI !

ASRIN YALAKASI ! Empty ASRIN YALAKASI !

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Ptsi 14 Ara. 2009 - 6:51

ASRIN YALAKASI ! Caniko
CENGİZ ÇANDAR

Yukarıda resmini gördüğünüz,maharetli,bir o kadar da becerikli,her taşın altından çıkan,eski filistin gerillası,pos bıyıklı,dönek,liboş,teneke yağcısı,yağdanlık,yalaka ve liboş sofralarının değişmez,kadrolu şakşakcısı "evet efendim,doğrudur efendim,haklısınız efendim,mükemmeldir efendim,siz her zaman doğruyu söylersiniz efendim " vs.vs.gibi ne kadar vıvık vıcık yağ varsa sel gibi akıtan,kaleminden fikir değil adeta 20-50 ince yağ fışkırtan,kendi gibi kalemi de seyyar olan bir zattır.Ayrıca ne acıdır ki dedesi Osmanlı Paşası Candarlı Halil Beyin öz be öz torunudur.Hergün basında,yandaş medyada açık oturumlarda onu görür ve izlersiniz.Tabi Paşa dedesi bunun bu halini görse kesinlikle torunluktan red eder.Bu pos bıyık Cengiz,Özaldan başlayıp bugüne kadar işi öyle götürmüştür ki raki gelse,"ben bu meslekten istifa ettim Cengiz var iken bana bu alemde yer yok der.Özal bu döneği,entel,dantel şimdilerde AB,ci BOB-cu ,Küreselci,kürtçü,açılımın medyadaki yılmaz savunucusu,ne kadar irili ufaklı hain varsa hemen yanında yer alıp,bu vatanın ekmeğini yiyip vatana hakaret eden,""""" dolap Cengiz bir zamanlar Özal'ın talimatıyla Bekaa vadisine gidip,katil,hain,terörist başı,cani,kan emici Apo'ya iyi niyet elçisi olarak gitmiş,muhterem zatın selamını götürmüş,güya sözde ateşkes için zemin hazırlamış,efendisinin ricasını iletmiş bir adamdır.

Ondan demiyor mu ki İmralı'daki cani beni en iyi anlayan Özal'dı.Cengiz bu işin piri üstadıdır,bu işleri Türkiye'de bundan başka kimse beceremez.mehmet-Ahmet ALTAN denen adamların kankasıdır.Ayaklı probaganda aracıdır,araca,ses sistemine gerek yoktur.Bu işi çok iyi kıvırır.Elbette ki "Yaradılanı Sev Yaratan'dan Ötürü" diye emretmiş Yüce Mevlam.Ama bu Cengiz'i ve Cengizi gibileri hariç tutmuştur.Birde Bumin KÜRŞAT var karşılıklı otuyorlar ekrana,çay ellerinde Türkiye çok iyi idare ediliyor muş,çok güzel yönetiliyor muş.Bakın Birde AB girersek tamam her şey toz pembe.Bunlara göre ne kadar hainlerle mücadele etmiş asker-polis,istihbaratçı hemen içeri atılması gerekmiş.Bu liboşlar böyle diyor.Cengizin bir eli yağda bir eli baldadır,olsun zaman zaman kagfasına yumurta yer buda olacak tabi.Yumurtayı yiyip çok şükür diyen takımdandır.

Ben olsam bu Cengiz'in heykelini şehrin ve ilçelerin girişine diker,altına da "En iyi Yalaka Hiçbir Zaman Yağı Bitmeyendir" yazar onu adeta onore ederim.Hak ediyor vatandaş.Ne demek bu Filistin Gerillası artığı bunlara layıktır.Kimse 25 sene bunun gibi gündemde olamaz,bunu kimse başaramaz.Neden ?Çok becerikli olduğundan.Şahsen ben birini övsem (ki yapmam) vallahi yüzüm kızarır utanırım.Bunda mı ne utanması yüzü astarlaşmış.Candarlı Halil Paşa'nın muhterem mahdumu(dedesine Allah rahmet eylesin minnetle,şükranla anıyorum) bu kadar engin fikirleri,yazıları,görüşleri,kelime hazinesini nereden buluyorsun,nasıl beceriyorsun.Ama bunu da çözdüm dönder dönder oku misali yazıyı tekrar tekrar yazıyor ama kimse bunu çözemiyor.

Diyeceksiniz ki "Kardeşim durduk yere bu zatı neden gündeme getiriyorsun,ortada hol yok yumurta yok.Vallahi olmaz getirmem lazımdı.Lazımdı ki ününe ün,şanına şan katsın.Yoksa Cengiz ve cengiz gibilerle benim işim olmadı olamazda.Ama Allah için yazmam lazımdı.Bu son devir Türk büyüğü(Bunlar Türk kelimesine de karşı)Anlatayım.K.Irak galibi abisi ABD'ye gidecekmiş,orada ben geldim şimdi istediğimi verin diyecek miş.Aslını inkar eden(bizde de aslını inkar eden çok) Obama tabi tabi ne demek.İsten benden ne istersiniz diyecek.Tabi Irak'ta ölön müslümanlar hariç,Türkmenler hariç,coninin yaptığı katliamlar hariç.Onlar gündeme bile gelmeyecek.Neresi galiplikse....

Siz dilimin döndüğü,bildiğim kadarıyla Cengiz denen liboşu yazdım.Daha çok yazmak isterdim ama sayfalar yetmez.
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

ASRIN YALAKASI ! Turkey10
ASRIN YALAKASI ! Gencat10
ASRIN YALAKASI ! Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
ASRIN YALAKASI ! Pro1010
ASRIN YALAKASI ! 290407

ASRIN YALAKASI ! Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics