¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu şarkı burada bitmez tayyip!

Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Empty Bu şarkı burada bitmez tayyip!

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Çarş. 30 Haz. 2010 - 4:19

BU ŞARKI BURDA BİTMEZ TAYYİP,
DAHA GÖRECEK GÜNLER VAR, YARINLAR BİZİM...

sen Beni Tanımazsın Ama Ben Seni İYİ Tanırım Tayyip,
ilk OLARAK Oğlunun Düğününde Gördüm Seni,
çuval çuval Altını Topluyordun.
Verdin Bir Kuyumcuya,
250 Milyar Eski Türk Lirası Alırken Gördüm Seni, Gülüyordun…

nerden Bileceksin Yüreğimin Yandığını, yansa Da Görmeni, Kavrulsa Da Bilmeni İSTEMEM, EkSİK Kalsın, Aç Kalır Etimi Yer, Kanımı İÇERİM Su Yerine, Yine De Ne Görmeni Ne Bilmeni İSTERİM, EkSİK Kalsın, istemem…

Kader Bu Ya Kötü Olmaya Görsün, bir Kez Daha çıktın Karşıma, Mersin’de, Anamızı Ağlattın Diyordu Bir Garip, Kimsesiz, Umut Olur Diye Sana Seslenen Bir Vatandaş. Al \"\"\"\"\" Da Git Dedin Efendisine Milletin…

Belli Etmedim Yine Sana Yandığını Yüreğimin, Sevinmeyesin Diye…

Unutmuştun YetiM Hakkı Kul Hakkı Paraları, Yediğin Ekmekte, İÇTİĞİN Suda O Vatandaşın Hakkı Vardı Ama Sen Aldırmadın, Sandın Ki Bu Hesap Sorulmaz…

şehit Anasını Gözaltına Aldı Polis, Ses Sustun Belki Gizliden Sevindin…

Gencecik çocuklarımız Polis Copladı, Yine Sustun, öğrenciydi Onlar, Paraları Yoktu, Harçları ödeyemiyordu, Cılız Seslerini Duyurmak İSTİYORLARDI, Günahları Bu Oldu, Dayak Yediler, Sen Gene Sustun Sanki Gizlice Sevinmiş Gibi…

memurlarımız Açız Dedi, Sokağa Döküldüler Belki Derman Umuduyla, Görmezden, Duymazdan Geldin Seslerini, Hatta Hesap Sorarız Dedin, Anlamadım Ki Sen Kimsin Tayyip!

çıkıyorsun Televizyonlara, Akan Kanlar Dursun Diyorsun, Ama öte Yanda Pkk Denilen Kanlı örgütle İŞBİRLİĞİNE Gidip, Dağdan İNDİRME Masalıyla Milleti Kandırmaya çalışıyorsun, Bu Ne İŞTİR Tayyip!

dağdaki Katiller Davul Ve Zurnayla Karşılanıyor, Televizyonlar Evlatlarımızın Katillerini Ekran Ekran Gösteriyor, Ama Senin Sesin Gene çıkmıyor, Bizim Acılarımız Yoksa Sana Zevk Mi Veriyor!

Domuz Gribinden İNSANLARIMIZ ölüyor, Diyorsun Ki Medyaya “bu İŞİ Kurcalamayın”, Ama Türk Ordusu’na Saldıran Medya Karşısında Hiç Sesin çıkmıyor, Yoksa Sen Bize, “türk’üm Diyenlere” Düşman Mısın Tayyip!

Iş Deniz Feneri Olduğunda ortalığı Duman Edip Yayın Yasağı Var, Hukuka Saygılı Olun Diyorsun, Ama İSTANBUL’DAKİ Savcılar, üstelik Adlarına Ergenekon Denilmesine Ses çıkarmayan Savcıların Gizli Soruşturmaları Kanada’dan Yayınlanıyor, Bu Ne Biçim Hak, Bu Nasıl Hukuk Demiyorsun, Derdin Nedir Senin Tayyip, Yoksa Türk Olmaktan Gocunuyor Musun!

ergenekon Deyip Komutanlar Hapsa Atıldığında, Bu İŞİN Sonuna Kadar Gideceğiz Diyorsun, Senin Yardımcıların “ Ergenekon’u Tepeledik, Diyor, Ses çıkarmıyorsun, Ama Ekranlar, Gazeteler Her Gün Pkk’lı Hainleri Yazıyor, çiziyor, Anlatıyor, Yol Haritası Veriyor, Pkk’ya Terör örgütü Bile Diyemiyorsun, Hayırdır Tayyip Yoksa Sen Pkk’lı Mısın!

sana Bir çift Sözüm Var Tayyip, Kulağına Küpe Olsun…

Gazi Paşa’nın İKİ Numaralı Kanunu Var, Adı Hıyanet-i Vataniyye Kanunu. şeyh Sait İSYANINDAN Sonra Bu Kanuna Bir Madde Eklendi; Halkın Kutsal Din Duygularını Siyasete Alet Edenler Vatan Hainidir, Dendi.

91’de özal Bu Kanunu Kaldırdı Ama Olsun, Düşünsene Bir Ya Gazi Paşa Hayatta Olsaydı…

anayasa Mahkemesi Seni Mahkum Etti, Laiklik Karşıtı Eylemlerin Odağısın Dedi, Yani Sen Kutsal Dinimizi Siyasete Alet Eden Birisin, Düşünsene Bir Tayyip Ya Gazi Paşa Yaşasaydı, Görseydi Seni, Bilseydi Bu Yaptıklarını, Bir Düşün…

insanlarımızı Yoksullaştırdın, yek Ekmeğe Muhtaç Ettin, Anadolu’nun Anasını Fair Fukara Yaptın, Banka Kapılarında Kuyruğa Diktin, Sefalete Düşürdün Analarımızı Tayyip, Ekranlarda Gururunu İNCİTTİN, Bu Hesap Sorulur, Bu Devran Dönmez Sanma, çünkü Burası Ana’dolu Tayyip, Ana Diyarı…

Bu Diyar Mehmetçik Diyarı Tayyip Mehmetçik, Onu Bile Dile Düşürdün, dağlıca’da Pkk’lılar Alıp Giderken Peşinden Bile Gitmedin, Gittin Abd’ye, Ne Yapman Gerektiğini Buş’a Sormaya, Mehmetçik Bu İHANETİ Kaldırmaz Tayyip, Anadolu’nun Anası Mehmetçiğin Dile Düşürülmesini Affetmez…

şimdi Kardeşi Kardeşe Düşürmeye çalışıyorsun, Bak İZMİR’E…

katilleri Davulla Karşılıyorsun, Bak Habur’a…

başbakan Da Olsan Yapabileceğin İŞLER Var Tayyip, Yapamayacağın İŞLER…

hükümet De Olsan Alabileceğin Kararlar Tayyip, Alamayacağın…

türk Milleti’nin Yüreğini Sen Yaktın, Ne Mutlu Türk’üm Diyeni Ayaklar Altına Almaya Kalktın Sen, Mehmetçiği Dile Düşürdün Tayyip, Memuru İNCİTTİN, Köylüyü Yok Saydın, İŞÇİYİ Görmezden Yükselen Feryatları Duymazdan Geldin…

Sanırsın Bu Türkü Burda Biter, Bu Millet Seninle Aynı Yolda Yürür, Yanıldın Tayyip Yanıldın, Bu Milleti Koyun Sandın Yanıldın, bu şarkı burda bitmez…

biz Biliriz Devranın Döndüğünü Ve Hep Döneceğini, Bu Devran Döner Tayyip, Bu Hesap Yerde Kalmaz Sorulur, Kimsenin Ah’ı Kimsede Kalmaz…

Ama Sen Gene Bildiğini Yap Tayyip, Elinden Geleni Ardına Koyma, Ama Unutma Seni Allah Affetse şehitlerimiz Affetmeyecek, Biz Affetmeyeceğiz…

Erdal Sarızeybek

Bu şarkı burada bitmez tayyip!  37291_442080216353_308122511353_5994779_5088274_n

EY HALKIM!

NE YAPTIK BİZ, NASIL BU DURUMA DÜŞTÜK!

RESME İYİ BAKIN.

BİZ SEÇTİK.

SEÇTİĞİMİZ ELİYLE BU DURUMA BİZ DÜŞTÜK!

BİZİ KİM Mİ KURTARACAK; SİZ, EY HALKIM, BİZİ KURTARACAK SİZSİNİZ, ABD DEĞİL, AB DEĞİL, İSRAİL DEĞİL, BİZİ KURTACAK BİZİZ!
EY HAKIM, GÖZLERİMİZ KÖR MÜ OLDU?
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Turkey10
Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Gencat10
Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Pro1010
Bu şarkı burada bitmez tayyip!  290407

Bu şarkı burada bitmez tayyip!  Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics