¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKPi başkanından anne-oğula dayak

AKPi başkanından anne-oğula dayak Empty AKPi başkanından anne-oğula dayak

Mesaj tarafından TRABZON61 Perş. 9 Eyl. 2010 - 3:14

UŞAK'ın Sivaslı AKP İlçe Başkanı Hakan Turgut'un, yanındaki 6 kişiyle birlikte, AKP Sivaslı Gençlik Kolları eski üyesi Şaban Yıldırımöz ile 70 yaşındaki annesi İsmihan Yıldırımöz'ü dövdüğü iddia edildi.

Pınarbaşı- Selçikler yolunda saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Şaban Yıldırımöz (22) içinde annesi İsmihan Yıldırımöz'ün de bulunduğu otomobille Pınarbaşı'ndan Selçikler'e dönerken, yolda Ak Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ve Sivaslı Devlet Hastanesi temizlik personelinden 6 kişinin bulunduğu minibüs tarafından sıkıştırılarak durduruldu. Ardından otomobilden indirilen anne- oğul hastanelik oluncaya kadar dövüldü.

Şaban Yıldırımöz'ün 112 Acil Servisi araması üzerine olay yerine gelen ambulansla önce Sivaslı Devlet Hastanesi'ne götürülen Şaban Yıldırımöz ve annesi İsmihan Yıldırımöz yapılan ilk müdahalenin ardından Uşak Devlet Hastanesi'ne getirilerek Acil Servis'te tedavi altına alındı.

‘ÖNCE SIKIŞTIRDI, SONRA SALDIRDILAR'

Ak Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut'un önce kendisine ardından da 70 yaşındaki annesine yanında 6 kişiye acımadan saldırdığını ileri süren Şaban Yıldırımöz şunları anlattı:

"Annemle Selçikler'den Pınarbaşı'na giderek oradaki zor durumda olan bir aileye fitre ve zekatlarımızı verdik. Saat 18.30 sırlarında Selçikler'e dönerken, Ak Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ve Sivaslı Devlet Hastanesi'nde temizlik görevlisi olarak çalışan 6 kişinin bulunduğu minibüs yolda sürekli beni sıkıştırdı. Seyir halindeyken minibüsten otomobilimin üzerine ‘Evet' yazan Ak Parti broşürleri atılmaya başlandı. Ben kurtulmaya ve solamaya çalıştıkça yol vermediler. Daha sonra önümü keserek önce beni indirip dövmeye başladılar. Yere düştüğüm sırada annemi de otomobilden çıkarıp yere savurdular. Hepsinden şikayetçiyim."

‘ESAS O ÖNÜMÜZÜ KESTİ'

Ak Parti Sivaslı İlçe Başkanı Hakan Turgut ise, "Biz Selçikler Beldesi'ne giderken Şaban Yıldırımöz, otomobili ile bizim önümüze geçti ve yolumuzu kesti. Ortada bir şey yokken ilk olarak Şaban Yıldırımöz bana saldırdı, boğazımı sıktı. Ondan sonra kavga çıktı. Ben kesinlikle Şaban ve annesine vurmadım. Biz annesine saldırmadık. Kadın zaten kalp hastası o nedenle rahatsızlanmış olabilir" diye konuştu.

Şaban Yıldırımöz'ün şikayetçi olması üzerine Sivaslı İlçe Emniyet Amirliği'ne çağrılan Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Turgut ve yanındakilerin ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

TRABZON61
TRABZON61
.::Otağ Yetkilisi::.

.::Otağ Yetkilisi::.

AKPi başkanından anne-oğula dayak Turkey10
AKPi başkanından anne-oğula dayak Gencat10
AKPi başkanından anne-oğula dayak Pro10
Yaş Yaş : 39
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Trabzon
Lakap Lakap : ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤ ¤ۣۜ..¤
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/11/84
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Çanakkale´ye yürüyüş
İletiler: İletiler: : 1325
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 12/04/09
AKPi başkanından anne-oğula dayak Pro1010
AKPi başkanından anne-oğula dayak 910
AKPi başkanından anne-oğula dayak Ile10

https://www.teknoloji-gunlugu.com/

- Similar topics