¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor

kızgın Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Perş. 24 Mart 2011 - 20:23

Milli Eğim Bakanı Nimet Çubukçu’nun "ithal öğretmen" projesi, eğitim sendikaları tarafından tepkiyle karşılandı. Ataması yapılmayan öğretmenler ve Türk Eğitim-Sen, Milli Eğitim Bakanlığı önünde yaptıkları eylemle projeye tepki gösterdi. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “proje misyonerlik hareketidir” dedi.
Milli Eğitim Bakanlığı'nca hazırlanan 5 yıllık 'Yabancı Dil Öğretiminin Geliştirilmesi Projesi', 1,5 milyar liraya malolacak. Bakanlık, projeyle yurtdışından ana dili İngilizce olan öğretmenler getirecek, okullarda 'English cafe'ler açacak.

Projeyle ders saatleri dışında da etkinlikler düzenlenecek. Gelecek eğitim-öğretim yılından itibaren hayata geçecek projeyle 40 bin yabancı öğretmen Türkiye’ye getirilecek.

Uygulamaya sendikalar tepkili.

Milli Eğitim Bakanlığı önünde hükümeti sert bir dille uyaran Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “projeyi uygulayamazsınız” dedi.

Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor 188405_191742747527485_147517238616703_410911_2160048_n
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor Turkey10
Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor Gencat10
Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor Pro1010
Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor 290407

Ingilizce öğretim bahanesiyle 40 bin yabancı öğretmen geliyor Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics