¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Empty GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI

Mesaj tarafından İlteriş Kağan Paz 13 Kas. 2011 - 10:43

Ne beni kandırabilirsiniz,ne de Yaratıcıyı!"

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Mustafa_kemal_73._mesaj5

73 yıl evvel her fani gibi emri hak vaki olup sonsuz aleme göçtüğüm zaman, arkamda yüz karası bir sömürge bırakmadım ben. Ardımda bıraktığım vatan belki hala yoksuldu, belki hala yaralarını sarmakla meşguldü, ancak ordusu-milleti ve devletiyle sömürgeci namerde asla boyun eğmeyen, başı dik, tam bağımsız bir vatandı.

Türk Ordusu, İstiklal Savaşıyla kovduğumuz düşmanın hiç bir askeri örgütünün elinde rehin değildi.

73 yılda Türk vatanını adım adım Amerikanın-Avrupanın ve bunların silahlı örgütü Nato'nun, siyasi-askeri-iktisadi vesayeti altına sokan dalavereci sivil gafillerle, üzerlerindeki üniformaların ağırlığını taşıyacaklarına, iradelerini bu dalaverecilere bağlayanları, her yıl karşımda çocuk kandırır gibi bana bağlılıklarını ilan ederken görmüyor muyum, hayretler içinde kalıyorum!

Yıllardır Irak'ta, aylardır Libya'da, vatanlarını aşkla savunan müslümanları, haçlı istilacılarla birlik olup katleden din sahtekarlarıyla, üniformalarının asaletini korumakta zaaf gösteren cüce tabiatlıların, benim gibi, tam bağımsızlık prensibini, hangisi olursa olsun, onsuz hiç bir yolun yürünemeyeceği temel bir prensip olarak benimsemiş, anti-sömürgeci bir vatanseverle ne alakaları olabilir ki?

Türk Miilletinin her ferdinden, kendisini soylu Türk Milletinin bir mensubu hisseden her vatan evladından mühim isteğimdir; ev, vatan hissinden yoksun medyanın yalanlarına kanıp, aldanmasınlar; sevrci-federalist istilacılann yüz kızartıcı taleplerini anında kabul eden taşeron kuklaların tersine, saldırganlara İstiklal Savaşıyla karşılık veren her vatansever, millici lider gibi, Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin, Libya Devrim Lideri, karagün dostu Muammer Kaddafi, benim silah arkadaslarımdır. Değerli millici kalem üstadı Attila İlhan Beyin, yıllar önce tespit ettiği üzere, bu liderler benim tam bağımsızlık çizgimin gerçek temsilcileridirler. Türk Milletinin gerçek müttefikleri ve dostlarıdırlar.

Türk Milleti!

Küresel-yağmacı statükoya sadece SEN son verebilir; ülkeni Nato esaretinden, Amerikan-Avrupa vesayetinden sadece SEN kurtarabilirsin!

Gazi Mustafa Kemal Atatürk
İlteriş Kağan
İlteriş Kağan
Yazışmalık Yöneticisi

Yazışmalık Yöneticisi

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Turkey10
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Gencat10
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Pro10
Yaş Yaş : 42
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Turan
Lakap Lakap : ©ﻕΞתς яΞiS
Doğum Tarihi Doğum Tarihi : 01/10/81
 Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? Atsız´ın hangi kitaplarını okudunuz? : Hepsini Okudum
İletiler: İletiler: : 5563
Üyelik Tarihi Üyelik Tarihi : 06/01/09
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Pro1010
GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI 290407

GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK, 73. YIL MESAJI Ile10

https://ilteris.forum.st/

- Similar topics