¤ۣۜ..¤ İlteriş Türkçü Turancı Otağı ¤ۣۜ..¤
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ?

apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ? Empty apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ?

Mesaj tarafından erzurumlu25 Ptsi 2 Tem. 2012 - 0:11

Kaç gündür Apo İmralı’da mı değil mi? diye tartışıldı ve bir yat ile helikopter olayı patladı. Efendim bu yat ile kim Apo’yu ziyaret etti dediler. Bugün mecliste son nokta konuldu; Apo İmralı’da isteyen gidip görüşsün.

apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ? 28067939788235831778

Şimdi acaba o yat, olay duyulunca Apo’yu İmralı’ya geri mi getirdi? Diye sorabiliriz. Öyle ya , Apo İmralı’da değil söylentileri çıkaralı 10 günü geçkin bir zaman oldu şimdiye kadar neden cevap verilmedi de bu yat olayının hemen peşinden bu açıklama geldi.

Fakat beni bu kısmı da ilgilendirmiyor işin açıkçası…

Ah İmralı’da olmuş ah dışarıda ben arada pek fark göremiyorum.

Şimdi bu ne demek diye soranlar olacaktır. İşin özü insanı hapse atmanın nedeni nedir? O kişinin suçlu olması ve suç işlemeye devam etmesini engellemek ve ıslah etmek.

Peki Apo ıslah edildi mi?
Sabit olan suçu neydi ? terör örgütü kurup devleti yıkmaya çalışmak. Peki bu suçu işlemesi engellendi mi?
Düşünün Apo İmralı’dan sürekli örgüte talimatlar yollamadı mı? hatta bu talimatların ve mektupların hükümet yetkililerince taşındığı belgelenmedi mi?

Belgelendi…
Şimdi bu adam köşe bucak dağda saklanıp bir yerde sürünürken getirilip İmralı’ya yerleştirildi. Özel doktor, özel avukatlar, yediği önünde yemediği ardında bir yaşama kavuştu. Terör eylemlerini rahat planlasın ülkeyi bölsün diye nerede ise İmralı kendisi için özel ofis haline getirildi.

İstediği ile istediği gibi görüştürüldü. İstediği yere gereken talimatları gönderdi.
Hatta yol haritaları çizdi.
Yeni anayasa için çalışmalar sundu.
Peki Apo İmralı’da cezasını mı çekiyor?
İmralı’da olsa ne olacak olmasa ne olacak?
İmralı Apo için cezaevi olmaktan çok ofis görevi görmekte ve Apo ister İmralı’da olsun ister başka bir yerde ceza çeken bir mahkum değil devlet eliyle korunup beslenen, kendisine ofis imkanı tanınan bir yönetici konumundadır.
Şimdi Apo İmralı’da mı diye tartışanlara soruyorum.

Sizce Apo İmralı’da cezasını mı çekiyor siz öyle mi zannediyorsunuz?

Ve…
Sizce Apo bugün korunmaktan uzak Kandil dağında mı yoksa Krallar gibi ağırlandığı İmralı’da mı kalmayı tercih eder?
Birde bu açıdan düşünün bakalım…
Şimdi Apo İmralı’da olsa ne olur olmasa ne olur?
İmarlı bugün Apo için cezaevi konumunda değil ki özerkliğini aldığı krallık konumundadır.
Ülkede milyonlarca insan açlıkla uğraşıyorken Apo’yu İmralı’da beslemenin yıllık maliyetinin yaklaşık 45 milyon olduğu söyleniyor.

Şimdi bu açıdan bakarsak sizce Apo mu İmralı’da ceza çekiyor yoksa Türk Milleti mi?

Burçak YAZICI
erzurumlu25
erzurumlu25
.::Tengri::.

.::Tengri::.

apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ? Turkey10
apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ? Gencat10
apo mu imralı’da ceza çekiyor yoksa TÜRK MİLLETİ Mİ? Pro10
Yaş Yaş : 45
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Nerden Nerden : Erzurum
Lakap Lakap : Vatan delisi